UFC Fight Night na VOYO: Dillashaw sa pokúsi o reštart kariéry v súboji proti „zabijakovi" Sandhagenovi

UFC Fight Night: Sandhagen vs Dillashaw
Zdroj: VOYO

Dillashaw sa vacia po dvoch rokoch, keď si odpykal trest za porušenie dopingových pravidiel.

V sobotu nás v rámci ďalšieho turnaja UFC čaká atraktívny súboj divízie bantamovej váhy T. J. Dillashaw (16 - 4) vs Cory Sandhagen (14 - 2). Pozrieť si ho môžete TU prostredníctvom videoplatformy VOYO, ktorá ponúkne priamy prenos so začiatkom v noci zo soboty na neďelu od 1.00 hod. Okrem hlavného súboja večera odvysielame aj zvyšné súboje na hlavnej karte. Zoznam všetkých zápasov si môžete pozrieť TU.

Bývalý šampión T.J. Dillashaw si brúsi zuby na titulový zápas, lenže v ceste mu stojí obávaný bojovník v podobe Coryho Sandhagena. Tento súboj je okorenený viacerými zaujímavosťami. Obaja aktéri sa veľmi dobre poznajú z pôsobenia v rovnakom tíme.

Okrem toho treba spomenúť, že Dillashaw sa vracia do boja po dvojročnej vynútenej pauze, keď si odpykal trest za porušenie dopingových pravidiel. Zatiaľ čo Dillashaw bol mimo oktagon, zo Sandhagena sa stal elitný bojovník, ktorý za ten čas stihol 5 zápasov, pričom jedinú prehru mu pripravil súčasný papierový šampión bantamowej váhy Aljamain Sterling.

https://www.youtube.com/watch?v=4TfPrH7Ck9A


Sandhagen na seba výrazne upozornil aj v poslednom zápase proti veteránovi Frankiemu Edgarovi, ktorého nekompromisne knokautoval po 38 sekundách lietajúcim kolenom. Sandhagen je v životnej forme a bude mať velkú výškovú prevahu. Dillashawa tak čaká mimoriadne náročný reštart kariéry.

Priamy prenos z hlavnej karty UFC Fight Night sa na VOYO začína v noci zo soboty na nedeľu od 1.00 hod.

LAS VEGAS/VOYO

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti