KSW na VOYO: Čech Kincl sa môže stať šampiónom welterovej váhy, v ceste mu stojí Chorvát Soldič

KSW 63: Soldic vs Kincl.
Zdroj: TV Markíza

Pre českú MMA je to veľký moment.

Vo Varšave sa v sobotu večer uskutoční ďalší číslovaný turnaj prestížnej poľskej organizácie Konfrontacja Sztuk Walki. Najväčším lákadlom večera v hale ATM Studio bude súboj o titul welterovej váhy medzi úradujúcim šampiónom Chorvátom Robertom Soldičom a vyzývateľom z Česka Patrikom Kinclom. Celú hlavnú kartu prinesie aj videoplatforma VOYO, priamy prenos sa začína v sobotu o 20.00 hod a sledovať ho môžete TU.

Pre českú MMA je to veľký moment. Tridsaťdvaročný rodák z Hradca Králové, ktorý si vo svojom živote i kariére prežil rôzne úspechy i pády, by sa totiž mohol stať historicky prvým českým šampiónom svetovo uznávanej KSW.

Soldič, bývalý boxer, ktorý začal s profi MMA iba v roku 2014, má v klietke impozantnú bilanciu 18 výhier - 3 prehry. Až 15-krát vyhral KO alebo TKO. Patrik Kincl ide do súboja takisto s výbornou bilanciou 24 výhier (18 pred limitom) - 3 prehry. Aj on rád súperov knokautuje, no v porovnaní so svojím súperom je komplexnejším bojovníkom.

Hlavnú kartu galavečera KSW 63 s hlavným zápasom Soldič vs Kincl si môžete pozriet v priamom prenose alebo kedykoľvek zo záznamu prostredníctvom platformy VOYO.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Voyo

Dôležité udalosti