Šport

Presná muška: Holub sa trafil hráčovi Manchestru United priamo do úst

young.jpg

Pozrite si rebríček troch najvtipnejších momentov z otváracieho víkendu anglickej Premier League.

Cez víkend odštartoval nový ročník najznámejšej futbalovej ligy na svete - anglickej Premier League. Áno, Manchester United nadviazal na predošlú sezónu a prehral. Áno, Liverpool a City nezaváhali. Ale teraz nachvíľu zabudnime na výsledky a pozrime si tri najvtipnejšie víkendové momenty z anglických futbalových trávnikov.

1. Ahley Young má v ústach...

Absolútnym víťazom tohto bizarného rebríčka je holub alebo fanúšik alebo ktokoľvek, kto dokázal trafiť Ashleyho Younga presne do úst. Zatiaľ, čo futbalista Manchestru United sa rozčuľoval, na spodnej pere mu pristálo niečo biele. Či presne trafil holub alebo si len odpľul jeden z fanúšikov a jeho slinu zobral vietor, nevieme. Jedno je isté, toto video je nechutné a extrémne vtipné zároveň.


2. Strek do tváre

Revolúcia vo futbale! Futbalové MS v Brazílii spopularizovali miznúce spreje na označenie priameho kopu. V Premier League neváhali a už v tejto sezóne nimi vyzbrojili rozhodcov. Jon Moss, ktorý pískal stretnutie Arsenalu s Crystal Palace ale zrejme chýbal na školení k tejto technológii. No a schytal to Santi Cazorla.

3. Nová posila Tottenhamu

Z času na čas sa stane, že usporiadateľská služba pri zápase podriemkava alebo sa až príliš sústredí na napínavé dianie na ihrisku a zabudne na svoje povinnosti. No a to je najlepšia príležitosť pre bežných smrteľníkov z davu, ktorí chcú zažiť svojich 15 sekúnd slávy. Väčšinou sa len prebehnú po ihrisku, no tento odvážlivec dokonca za hostí zahral priamy kop. A na to pod akým bol tlakom, to nebolo vôbec zlé.

https://www.youtube.com/watch?v=z2ezJH0HtSo


BRATISLAVA/ Michal Lukačovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.