UFC Fight Night na VOYO: Vrcholom podujatia je súboj dvoch generácií Santos vs Walker

UFC Fight Night: Santos vs Walker.
Zdroj: TV Markíza

V oktagone proti sebe nastúpia dvaja takmer 100-kiloví bojovníci, ktorí rozdávajú knokauty rukami aj nohami.

Prvý októbrový víkend prinesie ďalší turnaj z edície UFC Fight Night, ktorý už tradične prinesie aj videoplatforma VOYO. Hlavnými aktérmi tentokrát budú dvaja Brazílčania - štvorka a desiatka poloťažkej váhy Thiago Santos a Johnny Walker.

Turnaj UFC Fight Night 193 sa bude konať v sobotu 2. októbra 2021 od 22:00 hod SELČ, pričom priamy prenos z hlavnej karty sa začne v noci na nedeľu od 1.00 hod a sledovať ho môžete TU.

Vrchol podujatia - brazílsky súboj Thiago Santos vs. Johnny Walker, sľubuje atraktívny zápas dvoch generácií. V oktagone proti sebe nastúpia dvaja takmer 100-kiloví bojovníci, ktorí rozdávajú knokauty rukami aj nohami.

Rodák z Ria de Janeiro Santos vo februári 2019 knokautoval aj Jana Blachowicza. V júli toho istého roku bol dokonca veľmi blízko k titulu, keď v súboji s legendárnym Jonom Jonesom prehral iba tesne na body. Tento neúspech ho však tak trochu nalomil a odvtedy sa ešte nedokázal vrátiť späť na víťaznú vlnu - prehral s Gloverom Teixeirom aj s Aleksandarom Rakičom.

Santos prezývaný aj „Marreta“, teda „kladivo“, podľa veľkého tetovania na hrudi má doposiaľ na konte 30 profesionálnych zápasov s bilanciou 21 výhier (16 pred limitom) a 9 prehier. Až 15-krát vyhral KO alebo TKO. Má výšku 188 centimetrov a dosah 193 centimetrov. Vyniká v capoeire, muay thai i jiu-jitsu.

Z Ria pochádza aj 29-ročný Johnny Walker, pre ktorého to v UFC bude ešte len siedmy zápas. Bývalý šampión organizácie Ultimate Challenge MMA aj European Beatdown si zatiaľ iba razí cestu na vrchol v elitnej spoločnosti.

Aj on, podobne ako Santos, preferuje predovšetkým tvrdé päste a ako bonus dokáže prekvapiť aj nečakanými kopmi či lakťami z otočky. Jeho zápasy sú veľmi atraktívne.

Hlavná karta UFC Fight Night 193

Main zápas

205 lbs: Thiago Santos (21-9) vs. Johnny Walker (18-5)

Co-Main Event

185 lbs: Kevin Holland (21-7) vs. Kyle Daukaus (10-2)

Main Card

135 lbs: Aspen Ladd (9-1) vs. Macy Chiasson (7-1)
170 lbs: Niko Price (14-4) vs. Alex Oliveira (22-10-1)
185 lbs: Krzysztof Jotko (22-5) vs. Misha Cirkunov (15-6)
155 lbs: Alexander Hernandez (12-4) vs. Mike Breeden (10-3)

Hlavnú kartu turnaja UFC Fight Night 193 s hlavným zápasom Santos vs Walker si môžete pozriet v priamom prenose alebo kedykoľvek zo záznamu prostredníctvom platformy VOYO.LAS VEGAS/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti