Šport

Frajeri z okresu: Takto to vyzerá, keď brankári nemajú najlepší deň

frajer z okresu.png

Po futbalovom víkende vám prinášame ďalšiu várku "Frajerov na záver". Dvaja z nich sú dokonca z jedného stretnutia.

Futbalové súťaže naprieč Slovenskom postupne začínajú. Prvé kolo tento víkend absolvovala aj III. Trieda „A" trnavského oblastného futbalového zväzu. Zo zápasu TJ Družstevník Dolné Dubové - ŠK Naháč vám prinášame hneď dvoch frajerov, ktorých nám na adresu [email protected] poslal divák Branislav. Otázne je, či nimi sú hráči, ktorí dali gól alebo skôr brankári, ktorí fatálne zlyhali.

Osemdesiat platiacich divákov v Dolnom Dubovom sa prvého gólu dočkalo päť minút pred koncom prvého polčasu. Na ich radosť sa oň postaral hráč domácich Roman Svitek. Gól padol po štandardnej situácii z ľavej strany. Svitek poslal na bránu centrovanú loptu, no dotknúť sa jej nikto nemusel. Brankár Urban Boledovič zle načasoval vybehnutie a bolo z toho 1:0.

Domáci tesný náskok neudržali a s Naháčom napokon remizovali. O deľbu bodov sa v 86. min postaral Michal Garažia. Podobne ako v prvom polčase, aj tento gól padol po štandardnej situácii z veľkej diaľky a ťažkého uhla. Garažia loptu šikovne zakrútil na bránu a neistý brankár Jakub Riha vyrážal naprázdno.

Kvalitu brankára odhadli aj fanúšikovia, ktorí tesne pred zahraním kričali: „Do brány to vystrel! Je to slabučký brankár."

Lovinobaňa utŕžila debakel, no dala frajerský gól

TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou dominuje s plným počtom bodov a skóre 21:2 po troch kolách prvej triede lučeneckej oblastnej súťaže. Pekné skóre si urobili najmä tento víkend, keď v Lovinobani zvíťazili 2:11. A to ešte nepremenili penaltu! Najviac gólov si na účet pripísal Štefan Póch, ktorý brankára domácich Juraja Rafaja prekonal až päťkrát. Hetrik zaznamenal aj Tibor Püspöky. Nebol to však ani jeden z jedenástich gólov hostí, ktorý nám divák poslal na adresu [email protected] s predmetom Frajer na záver.

Lukáš Ďalog z Lovinobane si perfektne stopol dlhú loptu a jemným oblúčikom prekonal brankára Jaroslava Tomčíka.


Ak máte aj vy pekný alebo vtipný moment z nižšej futbalovej súťaže, pošlite nám ho na [email protected]

BRATISLAVA/ Michal Lukačovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.