UFC zápasník zažil poriadne akčné ráno: Divoká naháňačka zlodeja auta a následné spacifikovanie

Policajt s Hollandom stoja nad zlodejom.
Zdroj: Reprofoto: Twitter/Ariel Helwani

Po dolapení následne vlastným telom musel brániť zlodeja pred rozzúreným majiteľom zničeného auta.

Zápasník UFC Kevin Holland sa opäť dostal na titulné stránky športových novín. Nestalo sa tak pre výkon v klietke, ale pre zaujímavé pondelkové (4. 10.) ráno.

Holland práve prechádzal susedstvom, keď sa pred ním vyrútilo z parkoviska vozidlo a za ním bežal jeho majiteľ. Ten na Hollanda zakričal, že muž mu ukradol auto. Zápasník neváhal a začal dotyčného zlodeja prenasledovať.

„Týždeň som bol v karanténe, môj zápas som nedokončil, a tak som sa rozhodol trochu pobaviť,“ uviedol na margo pondelkového rána pre podcast MMA Hourt .

Páchateľ náhodou smeroval k domu Hollandovho trénera Shuga Dorseyho, a tak mu jeho zverenec zavolal o pomoc, aby zatarasil cestu.

„Počul som, ako sa auto rúti do zákrut. Kevin mi začal menovať ulice ktorými idú. Vtipkovali sme, že je ako pravý policajt,“ povedal kouč. Sám sa však do naháňačky zapojiť nemusel.

Unikajúci páchateľ nezvládol riadenie a opakovane po ceste s autom narazil, dokonca trafil aj strom.

Holland sa ho už raz pokúsil vytiahnuť z auta, páchateľ sa však znovu rozbehol. Definitívne sa zastavil až po zrážke s prívesom.

„Vlastne som ho nezastavil ja, on rozsekal svoje auto,“ uviedol skromne Holland. Páchateľ opustil auto a začal utekať. A potom prišla Hollandova chvíľa - vyzbrojený termoskou plnou rannej kávy sa vydal za zlodejom.

Toho rýchlo dobehol a dostal na zem: „Udrel som ho, dostal som sa hore, zakľakol som ho a zviazal ho držaním po vzoru Chabiba Nurmagedova.“

Následne vlastným telom musel brániť zlodeja pred rozzúreným majiteľom zničeného auta. Keď sa situácia upokojila, vyčkali na príjazd polície.

Zdroj: Twitter/Ariel Helwani

NEW YORK/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti