Šport

Trapas Trnavčanov. Jendrišek hral so zlým menom na drese

jendrisek-fb.jpg
Takto vyzeral dres Erika Jendrišeka v pohárovom zápase proti FC Zurich Zdroj: facebook.com/ErikJendrisek

Spartak Trnava nemal v zostave ďalšieho nového hráča, iba čerstvej akvizícii vytlačili na drese meno s chybou

Slovenský futbalový reprezentant Erik Jendrišek absolvoval premiéru v drese Spartaka Trnava v prvom zápase play-off Európskej ligy. Vo štvrtok mu však veľa radosti nepriniesla, keďže "andeli" podľahli v Zlatých Moravciach FC Zürich 1:3 a pred budúcotýždňovou odvetou na švajčiarskej pôde výrazne klesli ich šance na účasť v skupinovej fáze.

Dvadsaťsedemročný útočník vybehol na trávnik v bielom drese s číslom 21 a nesprávnou podobou svojho mena - Jenrišek. Chyba v mene, v ktorom vypadlo písmenko "d", akoby ofenzívnej posile so skúsenosťami z Nemecka počarovala a jej sľubné možnosti na skórovanie zostali nevyužité.

"Zápas sa hral v dobrom tempe a atmosfére. Súper bol veľmi kvalitný, rýchly a technicky vybavený. Zürišské mužstvo disponovalo tými prvkami, kam sa európsky futbal uberá - dynamikou, presnosťou a rýchlosťou. Možno povedať, že hrali presne to, čo švajčiarsky národný tím. V tíme má náš súper dve vynikajúce individuality, ktoré rozhodli o výsledku - Chermitiho a Chiumienta," povedal po štvrtkovej prehre dočasne "premenovaný" Erik

SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.