Akoby po K.O. zostarol o desiatky rokov. Fanúšikov MMA zaujala momentka z turnaja UFC

Momentka, ktorá obletela svet MMA.
Zdroj: Profimedia.sk

Mnohí bývalí, či súčasní MMA bojovníci pri pohľade na snímku konštatovali, že išlo o jeden z najbrutálnejších výjavov, aké v ringu videli.

O jeden z vrcholov víkendového turnaja UFC 268 v New Yorku sa postaral Ekvádorčan Marlon Vera (18-7), ktorý brutálnym knokautom zdolal veterána Frankieho Edgara (24-10). Vera svojho súpera poslal k zemi minútu pred koncom 3. kola málo vídaným predným kopom priamo na bradu, a nakoniec sa tešil z bonusu za najlepšie K.O. večera.

O tom, že išlo o výnimočné ukončenie, svedčí fakt, že v histórii UFC sa to podarilo iba sedemkrát. Brutálne K.O. obletelo svet, pričom fanúšikov MMA zaujala najmä momentka tesne po kontakte Verovho chodidla s Edgarovou bradou. Tvár 40-ročného veterána sa zmenila na nepoznanie a pripomínala skôr kreslenú karikatúru človeka.

Mnohí bývalí, či súčasní MMA bojovníci pri pohľade na snímku konštatovali, že išlo o jeden z najbrutálnejších výjavov, aké v ringu videli. Edgarova tvár v zlomku sekundy zostarla o niekoľko desiatok rokov, napísal jeden z komentujúcich na sociálnych sieťach. 

https://www.youtube.com/watch?v=rkYFpG0eMec

Hlavnú kartu turnaja UFC 268 s hlavným zápasom Usman vs Covington 2 si môžete pozrieť kedykoľvek zo záznamu prostredníctvom platformy VOYO.

NEW YORK/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti