UFC na VOYO aj DAJTO: Holloway zabojuje s Rodriguezom o právo vyzvať Volkanovského

UFC Fight Night: Holloway vs. Rodriguez
Zdroj: UFC

Havajčan stále patrí medzi špičku pérovej divízie a v prípade triumfu nad Rodriguezom sa dočkáme trilógie titulovej bitky proti úradujúcemu šampiónovi.

Oči fanúšikov MMA sa budú v sobotu večer upierať do Apex Centra v Las Vegas, kde sa uskutoční ďalší turnaj UFC Fight Night, ktorý si môžete pozrieť už tradične prostredníctvom videoplatformy VOYO a výnimočne aj na TV Dajto.

Bývalý šampión pérovej váhy Max Holloway (22-6) sa snaží opäť vybojovať titulový zápas a zabrániť mu v tom bude chcieť Mexičan Yair Rodriguez (13-2), víťaz juhoamerickej verzie reality show The Ultimate Fighter.

Tento súboj sa mal pôvodne uskutočniť už v lete, no museli ho presunúť pre zranenie Hollowaya, ktorý naposledy absolvoval duel ešte na začiatku roka, keď po jednomyseľnom rozhodnutí zdolal na body Calvina Kattara. Havajčan stále patrí medzi špičku pérovej divízie a v prípade triumfu nad Rodriguezom sa dočkáme trilógie titulovej bitky proti úradujúcemu šampiónovi Alexandrovi Wolkanowskému.

Nemenej zaujímavý bude aj druhý hlavný zápas večera, v ktorom si to rozdajú bojovníci z divízie ťažkej váhy Ben Rothwell (39-13) a Marcos Rogerio de Lima (18-7-1).

Obaja súperi predviedli vo svojich posledných zápasoch dominantné víťazstvá. Americy veterán Rothwell v máji tohto roka v druhom kole vyhral na submisiu (gilotína) nad Chrisom Barnettom. Brazílčan, rovnako, v máji vyhral nad Mauriceom Greenom po jednomyseľnom rozhodnutí na body.

Hlavná karta UFC Fight Night:

Max Holloway (USA) - Yair Rodriguez (Mex.) pérová váha

Ben Rothwell (USA) - Marcos Rogerio de Lima (Brazília) ťažká váha

Felicia Spencerová (Kan.) - Leah Letsonová (USA) pérová váha (Ž)

Song Yadong (Čín.) - Julio Arce (USA) bantamová váha

Kevin Holland (USA) - Kyle Daukaus (USA) stredná váha


Priamy prenos z hlavnej karty sa na VOYO začína v sobotu (13. 11.) od 22.00 hod a na Dajto od 22.40 hod.

LAS VEGAS/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti