Paulína Fialková si nebrala servítku pred ústa a kritikom poslala tvrdý odkaz

Paulína Fialková.
Zdroj: TASR/AP

"Hejteri, vy ste sa až teraz prebrali?" uviedla na sociálnej sieti v rozsiahlej reakcii na kritiku.

Paulína Fialková adresovala kritikom tvrdý odkaz. Po neúspešných pretekoch vo švédskom Östersunde sa na ňu totiž na sociálnej sieti strhla lavína kritiky od facebookových užívateľov, ktorí mali potrebu vyjadriť sa k jej výkonu. V rýchlostných pretekoch 2. kola Svetového pohára skončila na 100. priečke a s bilanciou 2+3 netrafené terče.

„Slovenský biatlon je bohužiaľ presne tam, kde dlhé roky smeroval. Hejteri, vy ste sa až teraz prebrali? Vy si myslíte, že za to môžu športovci, ktorí drú ako kone deň čo deň, obetovali športu celý život, zdravie, rodinu, školu a v neposlednom rade veľa peňazí? Myslíte si, že ich toto ne*erie oveľa viac ako vás?“ napísala na sociálnej sieti.

Sama priznala, že si uvedomuje, že jej výsledky v Östersunde boli neuspokojivé a trápi ju to najmä preto, lebo z prípravy mala dobrý pocit. „Ale viete čo? Svedomie mám čisté v tom, čo som príprave dala. Za seba som viac ako maximum z mojich možností spraviť nemohla. A ak na to už nemám? Tak s tým asi už nič moc nespravím. Ale snažiť sa neprestanem pokiaľ to pôjde,“ uzavrela Fialková.

Posledné 2 roky mám pocit, že vyjadriť sa k pretekom nemá vôbec žiadny význam. Ale dnes mi nedá nenapísať pár...

Uverejnil používateľ Paulína Fialková Nedeľa 5. decembra 2021

BRATISLAVA/tvnoviny.sk, ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Paulína Fialková

Dôležité udalosti