VIDEO: Bývalý kriminálnik predviedol jedno z najrýchlejších KO, súpera vypol lietajúcim kolenom

Taliansky MMA bojovník Walter Pugliesi.
Zdroj: Twitter/ Golden Cage

Našli sa takí, ktorí mu vyčítali, že jeho bleskový útok hraničil s fair play.

Taliansky MMA bojovník Walter Pugliesi sa na podujatí Golden cage prezentoval brutálnym knokautom v úvodných sekundách 1. kola. Súboj welterovej váhy sa skončil expresne rýchlo už po 7 sekundách, keď Talian okamžite po gongu vyšprintoval za ukrajinským súperom Konstantinom Linnikom a uštedril mu úder „lietajúcim kolenom“. Ukrajinec išiel po tvrdom zásahu k zemi, kde mu ešte Pugliesi naložil niekoľko rán päsťami a bol koniec, píše portál mma.pl.

Talian týmto triumfom upravil svoju bilanciu v profesionálnom ringu na 8 výhier a 3 prehry. Po zápase sa však rozoberal spôsob, akým zvíťazil. Našli sa takí, ktorí mu vyčítali, že jeho bleskový útok hraničil s fair play. Ukrajinec si s ním totiž chcel očividne najskôr podať ruku. Keď si uvedomil, že Pugliesimu sú takéto zdvorilosti cudzie, bolo neskoro a nezostávalo mu iné, než si kryť hlavu.

O Talianovi je známe, že pred MMA kariérou bol kriminálnik. Prvýkrát ho zadržala polícia, keď mal iba 15 rokov. Začalo sa to predajom marihuany a neskôr prišli bitky a krádeže. Pugliesi tvrdí, že MMA mu zachránilo život. Drogovú závislosť, ktorá je veľmi silná, podľa svojich slov vymenil za ešte silnejšiu vec - bojové športy, ktoré ho úplne pohltili.MAZARA DEL VALLO/kc

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme K.O.

Dôležité udalosti