Otamendiho prepadli vo vlastnom dome. Zlodeji ohrozovali jeho manželku aj dieťa

Nicolas Otamendi počas tréningu.
Zdroj: Profimedia.sk

Krádež trvala len desať minúť a zlodeji, údajne z východnej Európy, mali spôsobiť škodu v hodnote takmer 300-tisíc eur.

Otamendiho napadli v dome zlodeji, spôsobili mu škodu 300.000 eur

Argentínskeho futbalistu Nicolasa Otamendiho v pondelok údajne napadli v jeho vlastnom dome. Štyria páchatelia naňho mali zaútočiť a obviazať mu opasok okolo krku, následne ukradli peniaze a luxusné hodinky. Obranca Benficy Lisabon je podľa tímu v poriadku.

 „Hráč aj jeho rodina sú v poriadku napriek problémom, ktorým po tejto udalosti čelia,“ uviedol klub v oficiálnom vyhlásení. Podľa britských médií bývalého hráča Manchestru City prepadli pri príchode domov zo zápasu Benficy proti Famalicau (4:1). Následne ho donútili otvoriť dvere, za ktorými sa skrývala jeho manželka a dieťa.

Krádež trvala podľa portugalských médií len desať minúť a zlodeji, údajne z východnej Európy, mali spôsobiť škodu v hodnote takmer 300.000 eur.

Prípadom sa už zaoberá portugalská polícia, dom dvojnásobného víťaza Premier League na juhu mesta stráži súkromný ochrankár. Podobný incident sa minulý týždeň stal britskému cyklistovi Markovi Cavendishovi. Športovca, ktorý sa zotavoval po páde na dráhových pretekoch v belgickom Gente, napadli a ohrozovali jeho manželku Petu. Následne mu zobrali luxusný kufor a dva kusy drahých hodiniek. Celá scéna sa odohrala v prítomnosti dvoch cyklistových maloletých detí.

LISABON/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti