Pre pandemickú situáciu museli odložiť ďalšie tri zápasy hokejovej extraligy

Ilustračná snímka.
Zdroj: TASR

Trenčín neodohrá najbližšie dva zápasy, v utorok sa neuskutoční ani duel MHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen.

Hokejisti HK Dukla Trenčín neodohrajú najbližšie dva zápasy Tipos extraligy doma so Slovanom Bratislava (4. januára) a vonku v Nových Zámkoch (6. januára). Dôvodom je nepriaznivá pandemická situácia v Dukle, klub o tom informoval na svojej oficiálnej stránke.

„Bohužiaľ, dnes nevieme predpovedať vývoj nasledujúcich dní a preto budeme o ďalších zápasoch informovať priebežne. Ďakujeme za pochopenie,“ uvádza sa v stanovisku klubu. Dukla pre koronavírus v tíme neodohrala už uplynulé dva zápasy.

V utorok sa neuskutoční ani duel MHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen pre karanténu v domácom tíme. Vedenie ligy preložilo zápas o týždeň na 11. januára. „Na základe pravidelného testovania nášho mužstva sa objavil medzi hráčmi pozitívny výsledok ochorenia COVID–19 a príznaky tohto ochorenia pociťujú viacerí členovia nášho kádra. Mužstvo na základe rozhodnutia z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Liptovskom Mikuláši absolvuje povinnú karanténu a neodohrá naplánovaný zápas dňa 4. januára 2022,“ informovala oficiálna stránka Liptákov.

TRENČÍN/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Hokej

Dôležité udalosti