UFC na VOYO: Prvý turnaj roka ponúkne bitku Kattar vs Chikadze

UFC Fight Night: Kattar vs Chikadze na VOYO
Zdroj: TV Markíza

Priamy prenos z hlavnej karty sa na VOYO začína v noci na nedeľu o 1.00 hod.

Po takmer mesačnej pauze sa na obrazovky opäť vracia UFC a najnovší turnaj si už tradične môžete pozrieť prostredníctvom videoportálu VOYO TU.

Priamy prenos z hlavnej karty podujatia, ktoré sa uskutoční v osvedčenom Apex Center v Las Vegas, sa začína v noci na nedeľu (16.1.) od 1.00 hod. Hlavným zápasom večera je bitka v perovej váhe medzi Američanom Calvinom Kattarom a Gruzíncom Gigom Chikadzem, ktorá je vypísaná na 5 kôl.

Favoritom main eventu je Chikadze, ktorý v UFC ešte neprehral a má na konte 7 výhier v rade. Kattar v poslednom dueli utrpel drvivú porážku od Maxa Hollowaya, ktorý ho zasypal rekordným počtom signifikantných úderov. Američan za Chikadzem zaostáva najmä v rýchlosti a dynamike. Gruzínec svoje posledné tri duely vyhral vždy po kopoch na KO/TKO a určite sa bude snažiť udávať tempo zápasu a vyvíjať na Kattara veľký tlak.

Kľúčové tak bude, či sa Američanovi podarí vydržať až do šampiónskych kôl, v ktorých by mohol ťažiť z dobrého kardia. Skôr sa ale očakáva, že Gruzínec ukončí súboj v jednom z prvých troch kôl. Hlavný zápas ponúkne súboj dvoch rozdielnych štýlov. Zatiaľ čo Chikadze má kickboxerskú minulosť a zdobia ho rýchle nohy, s ktorými predvádza širokú škálu kopov, Kattar sa spolieha najmä na svoje ruky.

V druhom hlavnom zápase sa mal predstaviť Muslim Salikhov v súboji so skúseným Michelom Pereirom. Salikhov však zo súboja odstúpil a pre Pereiru sa nenašiel súper.

Počas galavečera sa v oktagone predstavia aj ďalší zaujímaví bojovníci, napríklad Katlyn Chookagian (16-4), Jennifer Maia (19-7-1), Chase Sherman (15-8), Court McGee (20-10) nebo Brian Kelleher (23-12).

Main Event

perová váha Calvin Kattar (22-5) vs. Giga Chikadze (14-2)

Main Card

ťažká váha: Chase Sherman (15-8) vs. Jake Collier (12-6)

mušia váha: Brandon Royval (12-6) vs. Rogerio Bontorin (17-3)

ženská mušia váha: Katlyn Chookagian (16-4) vs. Jennifer Maia (19-7-1)

ľahká váha: Dakota Bush (8 - 3) vs. Viačeslav Borščev (5 - 1)

perová váha: Joanderson Brito (12-2-1) vs. Bill Algeo (14-6)

Priamy prenos z hlavnej karty sa na VOYO začína v nedeľu ráno (16. 1.) od 01.00 hod. Turnaj si potom budete môcť pozrieť kedykoľvek zo záznamu.

LAS VEGAS/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti