VIDEO: V Michalovciach sa po zápase strhla bitka. Pokračovala aj pred štadiónom, kde zasahovala polícia

Potýčka hráčov medzi striedačkami po skončení zápasu HK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves.
Zdroj: TASR - Roman Hanc

Do konfliktu sa zapojili usporiadatelia, členovia realizačných tímov a hráči hostí.

Duel 29. kola hokejovej Tipos extraligy medzi HK Dukla Ingema Michalovce a HK Spišská Nová Ves (3:2) mal neželanú dohru. K pozápasovej roztržke v priestoroch medzi šatňami sa vyjadrili aj tréneri oboch tímov, ktorí zhodne odsúdili potýčku a aj jej pravdepodobné pozadie.

Do konfliktu sa zapojili usporiadatelia, členovia realizačných tímov a hráči hostí. "Súhlasím s tvrdením, že by sa to nemalo stávať. Pre slovenský hokej to nie je dobré," povedal tréner michalovského tímu Tomek Valtonen, ktorý mal indície, že konflikt vzbĺkol po pokrikoch na adresu jedného zo zahraničných hráčov hostí.

Zdroj: TASR

"V prvej tretine sme mali slabší pohyb, napriek tomu sa nám podarilo dať gól na 1:0. V druhej sme spravili dve chyby a súper otočil na 2:1. V záverečnej sme sa vrátili do zápasu, na konci sme mali aj šance. Chlapci do toho išli naplno, robili čo mohli," skonštatoval Mosnár.

Do zostavy michalovského tímu sa vrátil útočník Roman Faith a v drese Dukly premiérovo nastúpili obranca Taylor Doherty a útočník Matej Galbavý. "Myslím si, že dnes sme mali najlepšiu prvú tretiu z celej sezóny. Začali sme naplno, hoci sme nedali gól. Samozrejme, že som predovšetkým rád, že sme našli cestu k víťazstvu," povedal Valtonen.

BRATISLAVA/TASR, ml, zg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Hokej

Dôležité udalosti