UFC Fight Night na VOYO: V hlavnom zápase si to rozdajú elitní bojovníci z najatraktívnejšej divízie

UFC Fight Night: Hermansson vs Strickland.
Zdroj: TV Markíza

Priamy prenos sa na VOYO začína v noci zo soboty na nedeľu od 1.00 hod.

V noci zo soboty (5. februára) na nedeľu (6. februára) 2022 sa v UFC Apex Centre v Las Vegas uskutoční turnaj UFC Fight Night 200 a prostredníctvom videoportálu VOYO pri tom môžete byť aj vy. Priamy prenos z hlavnej karty sa začína o 1.00 hod a sledovať ho môžete TU

V hlavnom zápase galavečera proti sebe nastúpia Jack Hermansson a Sean Strickland.

Skúsenejším z dvojice bojovníkov je bývalý šampión Cage Warriors Fighting Championship - Švéd s nórskym pasom Jack Hermansson (33) (22 výhier - 6 prehier) prezývaný aj "The Joker".  Komplexný bojovník v strednej váhovej kategórii má za sebou už množstvo veľkých zápasov a od roku 2018 prehral iba s Jaredom Cannonierom a Marvinom Vettorim. Naposledy, 22. mája 2021 porazil Edmena Shazbazyana.

Švédsko-nórsky "žolík" tento víkend však nebude favoritom. Tým je totiž na papieri domáci Američan Sean Strickland (30) (24 výhier - 3 prehry ) ktorý aktuálne ťahá sériu 5 výhier v rade a jeho vzostup v rebríčku je impozantný.

"Tarzan", ako rodáka zo Severejnej Caroliny prezývajú, vyniká predovšetkým v postojí, ale zaujímavé je, že ešte nikdy neprehral ani na submisiu. V UFC ho dokázali poraziť len Santiago Ponzinibbio, slávny Kamaru Usman a v roku 2018 v Riu podľahol domácemu Brazílčanovi Elizeu Zaleski dos Santosovi.

Potom sa však bývalý šampión organizácie King of the Cage vrátil späť z welterovej divízie do strednej váhy ide mu to výborne. Nordine Taleb, Jack Marshman, Brendan Allen, Krzystof Jotko a Uriah Hall – to je jeho rozbehnutá víťazná séria, kam chce pripísať aj Hermanssona.

Okrem  zápasu medzi Jackom Hermanssonom a Seanom Stricklandom nás cez víkend na hlavnej karte čakajú aj ďalšie tri zápasy v strednej váhe. Práve súboje tejto kategórie sú jedny z najmenej predvídateľných, pretože sa môžu odvíjať prakticky akýmkoľvek spôsobom. Vidíme silu, techniku a stále aj dostatok rýchlosti.

Priamy prenos z hlavnej karty UFC Fight Night sa na VOYO začína v noci zo soboty na nedeľu (6. 2.) od 01.00 hod. Turnaj si potom budete môcť pozrieť kedykoľvek zo záznamu.
LAS VEGAS/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti