Šport

Frajer z okresu: Presná "trefa" z vlastnej polovice

Bez názvu.jpg

V humenskej oblastnej súťaži padlo cez víkend veľa gólov. Na adresu [email protected] ste nám poslali kuriózny zásah Jána Gazdu z Dlhého nad Cirochou.

V I. triede oblastného futbalového zväzu Humenné nebolo v piatom kole núdza o zaujímavé momenty. Až štyri zo siedmich zápasov skončili rozdielom triedy (2x 4:0, 5:0 a 4:1). Skvelým individuálnym výkonom sa blysol Stanislav Kandráč, ktorý zabezpečil víťazstvo TJ Jednota SD Krásny Brod nad TJ DP Košarovce 5:0. Kandráč strelil všetkých päť gólov domácich.

Frajerom kola sa však stal Ján Gazda z celku TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou „A". Družstevník zvíťazil pred domácimi divákmi nad TJ ŠM Ubľa 4:0.Hetrik síce strelil Martin Makovec, no na konečných 4:0 uzavrel Gazda takýmto kurióznym gólom z vlastnej polovice ihriska (poďakovať sa môže brankárovi hostí Jurajovi Železníkovi):

Video nám na adresu [email protected] poslal divák Ján Kováč. Ak ste aj vy zachytili nejaký zaujímavý moment v nižších futbalových súťažiach, neváhajte a pošlite nám ho tiež. Tie najlepšie videá budú zaradené aj v rubrike Športových novín na TV Markíza Frajer na záver.

BRATISLAVA/Michal Lukačovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.