Slovensko čakajú veľkolepé oslavy olympijskej medaily. Sledovať ich budete môcť v relácii Bronzový sen

Slovensko čakajú veľkolepé oslavy olympijskej medaily. Sledovať ich budete môcť v relácii Bronzový sen
Zdroj: TVNOVINY.sk

Reláciu naživo prinesieme vo vysielaní TV Markíza a našom webe tvnoviny.sk.

Slovensko opäť žije hokejom. Postarali sa o to zverenci kanadského trénera Craiga Ramsayho, ktorí na ZOH v Pekingu senzačne vybojovali medailu bronzového lesku. Ide o vôbec prvý cenný kov v kolektívnom športe pre našu krajinu v histórii zimných olympiád.

Výnimočný úspech sa rozhodli osláviť samotní hokejisti spolu s fanúšikmi. Ako už avizoval Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH), v utorok 22. februára sa v Bratislave uskutočnia veľkolepé oslavy tohto výnimočného úspechu, konkrétne na Námestí SNP.

Televízia Markíza pri tejto príležitosti bude vysielať reláciu Bronzový sen, kde budeme naživo mapovať dianie z miesta osláv. V štúdiu budú situáciu komentovať moderátorky Zlatica Švajdová Puškárová a Jana Hospodárová, ktorým budú robiť spoločnosť naši hostia Marián Gáborík a Richard Lintner. Naživo sa však do Trenčína spojíme s ďalšou hokejovou legendou Mariánom Hossom. 

Počas dnešného dňa vám naživo vo vysielaní TV Markíza a našom webe tvnoviny.sk prinesieme dve relácie, prvá štartuje o 12.20 hod a následne o 15.25 hod.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme ZOH 2022

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.