Šport

Frajeri z okresu: Debakel 30:0 a parádne góly

golf.png

V aktuálnej dávke frajerov sme čerpali zo zápasov Čajkova a OŠK Ľubeľa.

V Čajkove pri Leviciach mali cez víkend futbalové hody.  Najskôr v sobotu „zničili“ čajkovskí dorastenci  rovesníkov z Tlmáč vysoko 30:0. V nedeľu potom muži zvíťazili nad Novou Dedinou 3:0. Do tohtotýždňovej dávky „frajerov na záver“ sa okrem Čajkovčanov dostal ešte futbalista z obce Ľubeľa.

V nižších vekových kategóriách oblastných súťaží nie sú úplne nezvyčajným javom vysoké výsledky. No tridsaťgólový rozdiel je už naozaj silná káva. Treba spomenúť, že už od úvodného hvizdu neboli sily na ihrisku vyrovnané. Dorastenci z Tlmáč mali zrejme ťažký piatok. Šesťkilometrovú cestu do Čajkova viacerí nezvládli, a tak hostia nastúpili iba s deviatimi futbalistami (vrátane brankára). A aj tí, čo prišli vyzerali, že ich poznamenala dlhá cesta.

Pri obrovskom debakli skórovalo až osem rôznych Čajkovčanov. Najlepším strelcom bol desaťgólový Patrik Varga. Tlmačania vo vychádzkovom tempe sa len bezmocne prizerali, ako ich brankár Boris Dorák vyťahuje zo siete jednu loptu za druhou.  Napokon stretnutie prestalo baviť aj jeho a po asi dvadsiatom inkasovanom góle rezignoval.  Na strely súperov sa už len prizeral a nesnažil sa ich zastaviť.

Tipy z Čajkova nám na adresu [email protected] poslal čitateľ Ján Svaral.

Ako taká futbalová fraška vyzerá si pozrite sami:

Z mužov sa do rubriky „frajer na záver“ dostal strelec prvého gólu v stretnutí Čajkova s Novou Dedinou Jozef Mališ. Domáci hráč vyslal na brankára hostí Adama Mizeráka peknú technickú strelu z asi 20 metrov.

Brankárovi nedal šancu ani náš ďalší frajer Michal Kúkoľ z OŠK Ľubeľa. Gól mal o to vyššiu cenu, že pre jeho tím znamenal v 7. kole cenný bod z ihriska v Pribyline, ktorá prvých šesť tohtoročných stretnutí vyhrala. Presnou strelou pod brvno vyrovnal na konečných 1:1. Za videu Ďakujeme diváčke Denise Švidroňovej, ktorá nám video poslala na adresu [email protected]. Ak ste niečo podobné videli aj vy neváhajte a pošlite nám ho!

"Chceme poukázať, že krásne góly vedia strieľať aj obyčajní amatérski futbalisti," napísala Denisa.

BRATISLAVA/ Michal Lukačovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.