Šport

Frajer a frajerka z okresu: Keď brankári nemajú svoj deň

brankar.png

Na adresu [email protected] ste nám opäť poslali zaujímavé videá z nižších futbalových stretnutí a dokonca aj zo ženského futbalu.

Tentoraz vám okrem tradičného frajera z nižšej futbalovej súťaže predstavíme aj frajerku zo slovenského ženského futbalu. Pri oboch prípadoch mala leví podiel na gólovej akcii (ne)schopnosť brankárov.

Začnime minulotýždňovým stretnutím v II. ženskej futbalovej lige. Topoľčany hostili Trenčín a pôvodný výsledok zápasu pripomínal skôr skóre z hokeja - Trenčianky zvíťazili 5:4. Domáce futbalistky však podali protest a uspeli.

„Zápas bol kontumovaný 3:0 v prospech domácich. Dôvodom bol neoprávnený štart hráčky Trenčína," potvrdil kontumáciu hovorca Slovenského futbalového zväzu Juraj Čurný.

„Už počas stretnutia sa nám nezdala hráčka s číslo sedem, ktorá hrala na registračku Kristíny Hulínovej. V predzápase žiačok totižto nastúpila tá istá hráčka. Zapamätali sme si ju podľa ofiny. Nebola síce výrazne lepšia, no strelila víťazný gól Trenčína," povedala hráčka Topoľčian Mária Janíková, ktorá nám na adresu [email protected] poslala video prvého presného zásahu Topoľčian.

Vyrovnávajúci gól Natálie Jánošovej na 1:1 je dôkazom toho, že ak je strela presná, nemusí byť ani taká prudká. Teda za predpokladu, že brankárka nemá svoj deň.

Ak ste boli svedkom zaujímavého momentu na futbalom stretnutí v akejkoľvek lige, neváhajte a pošlite nám ho na [email protected].

BRATISLAVA/ Michal Lukačovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.