Šport

Fans Slovana "vyzdobili" ihrisko krížmi a prasačími paprčami

Belasá šlachta - fanúšikovia Slovana Bratislava.
Belasá šlachta - fanúšikovia Slovana Bratislava. Zdroj: TASR

Pripojili tiež veľký nápis: "Na každú sviňu sa varí voda". Úradujúcemu šampiónovi sa v poslednom čase vôbec nedarí. Slovan nevyhral už sedem súťažných duelov v sérii s hrozivým skóre 1:18.

Napätie medzi fanúšikmi futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava a hráčmi sa po nedeľňajšej prehre 0:4 na ihrisku AS Trenčín vyostruje. Ako informuje portál pravda.sk, v noci z pondelka na utorok "vyzdobilo" niekoľko priaznivcov majstrovského klubu tréningové ihrisko jedenástimi krížmi, veľkým hrncom s prasačími paprčami a veľkým nápisom: "Na každú sviňu sa varí voda".

Úradujúcemu šampiónovi sa v poslednom čase vôbec nedarí. Slovan nevyhral už sedem súťažných duelov v sérii s hrozivým skóre 1:18. V prvých dvoch vystúpeniach v skupine Európskej ligy UEFA nezískali "belasí" ani bod a nestrelili gól, keď prehrali v Berne s Young Boys 0:5 a na Pasienkoch nestačili na SSC Neapol (0:2). Vedenie klubu sa rozhodlo pristúpiť i k zmene na trénerskej lavičke. Pri tíme skončil český kormidelník František Straka, meno jeho nástupcu zatiaľ nie je známe.

Ultras však na sociálnych sieťach žiadajú aj odchod generálneho manažéra Petra Kašpara a historicky najlepšieho strelca slovenskej futbalovej súťaže Juraja Halenára, informoval ďalej web pravda.sk.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.