Šport

V Trenčíne tiekla krv. Dvaja volejbaloví reprezentanti údajne zbili kolegu

volejbweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Juniorskí reprezentanti si mali svojho spoluhráča podať kvôli dievčaťu. Všetko to začalo na internátnej izbe a pokračovalo v meste.

Dvojica slovenských volejbalových reprezentantov, ktorí pôsobia v Centre olympijskej prípravy v Trenčíne, si poriadne zavarila. Svojho o pár mesiacov mladšieho kolegu údajne tak zbili, že teraz leží v bratislavskej nemocnici.

Podľa polície zbili juniorskí reprezentanti svojho spoluhráča kvôli dievčaťu. Všetko sa to začalo na internátnej izbe a pokračovalo v meste.

Jeden z mladíkov si chcel veci vyrozprávať. „Po rozhovore ho začal udierať päsťami do tváre," informovala hovorkyňa polície v Trenčíne Elena Antalová. Útočník potom zavolal kamaráta. V centre mesta mu priložil aj on. Keď zbadal, že spoluhráč krváca, odviezol ho do nemocnice. Mladík vyviazol s prasknutou pravou lícnou kosťou, podočnicou a čeľusťou.Dnes mali 17-ročného mladíka operovať v bratislavskej nemocnici. Vedenie extraligového tímu incident riešilo. Mladíkov z juniorskej reprezentácie zatiaľ vyradili. Polícia teraz bude musieť dokázať, kto z podozrivých spôsobil vážne poranenia tváre. V tomto prípade im hrozí maximálne trojročné vezenie.

TRENČÍN/TVMarkíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.