Šport

Ohlasy médií: Hamšík zhasol Bielorusko, poistku pridal Šesták

Vladimír Weiss ml. a Marek Hamšík sa radujú po prvom góle do bieloruskej brány.
Zdroj: TASR

Bieloruský tréner splnil to, čo povedal pred zápasom.

Prečítajte si ohlasy zahraničných médií na kvalifikačnú výhru Slovenska v Bielorusku (3:1):

Pressbol.by: "Kašu zo sekery neuvaríš. Bielorusko prehralo v Borisove v zápase C-skupiny so Slovenskom 1:3 a jeho šance postúpiť na finálový turnaj do Francúzska sú už len matematické."

Telegraf.by
: "Reprezentácia Bieloruska prehrala v ďalšom domácom zápase. Zdolali ju Slováci, ktorí vedú C-skupinu. Ďalšia prehra vzdialila čo i len šance obsadiť v skupine tretie miesto a bojovať o postup na finálový turnaj vo Francúzsku."

football.by: "Bielorusko prehralo v treťom zápase kvalifikácie EURO 2016 doma so Slovenskom 1:3. Tréner Kondratiev po prehre povedal, že splní to, čo sľúbil a odstúpil".

uefa.com: "Hamšík zhasol Bielorusko dvoma gólmi. Marek Hamšík dvakrát gólovo udrel v posledných 25 minútach a v závere pridal Stanislav Šesták poistku. Zdalo sa, že Timofej Kalačev zabezpečí vyrovnávajúcim gólom remízu, ale výhra Slovenska znamená stopercentný štart do kvalifikácie EURO 2016 po výhrach nad Ukrajinou a Španielskom."

iDnes: "Slovenská eufória pokračuje. Slovenskí futbalisti si počínajú v kvalifikácii EURO 2016 výborne. V Bielorusku nadviazali na senzačnú výhru nad Španielskom a zvíťazili 3:1. Po troch zápasoch tak majú deväť bodov."

DPA: "Slováci sú lídrom C-skupiny po výhre 3:1 v Bielorusku s deviatimi bodmi z troch zápasov. Dva góly dal Marek Hamšík z SSC Neapol a jeden bochumský Stanislav Šesták."

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.