Šport

Frajeri z okresu: Hitparádu otvára vlastenec, z ktorého pôjdete do kolien

ohaj_vlastenecFOTOweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Do výberu toho najzaujímavejšieho sa dostali futbalisti z klubov OŠK Dolný Ohaj, ZŠ Vyšná Šebestová, TJ Družstevník Špišké Bystré a OFK Krtovce.

Schránka [email protected] sa nám opäť zaplnila množstvom parádnych frajerov, ktorí si zaslúžia predstaviť sa futbalovým fanúšikom. Pozrite sa, aké talenty behajú po okresných futbalových trávnikoch. Ak ste aj vy zachytili niečo podobné, neváhajte a pošlite nám vaše video. Radi ho zverejníme.

Nešťastný, no veľmi pekný „vlastenec" strelil Lukáš Slobodník z OŠK Dolný Ohaj. Brankár Tomáš Kecskes sa hanbiť nemusí, takýto lob by nechytil ani Iker Casillas. Slobodníka však gól napokon nemusel mrzieť, keďže jeho celok zvíťazil v 11. kole V. ligy nad družstvom TJ Družstevník Pribeta 2:1. Video nám poslal divák Patrik Šulák.

Ďalší dvaja frajeri vám ukážu, ako sa strieľajú góly spoza šestnástky. Patrik Krivý zo ZŠ Vyšná Šebestová prekvapil brankára hostí z TJ Družstevník Župčany Slovomíra Ondriu. Strelec využil, že pred ním nestojí žiadny obranca a mäkučkým lobom skóroval. Domáci napokon zvíťazili 3:0, pričom o dva góly sa postaral práve Krivý. Za video ďakujeme Patrikovi Poláčkovi.

Ako sa strieľa spoza pokutového územia vie veľmi dobre len 19-ročný Vladimír Oravec zo Spišského Bystrého. V 9. kole V. Podtatranskej ligy sa výraznou mierou podpísal pod domáce víťazstvo 3:0 nad 1. MFK Kežmarok. Na svoj účet si pripísal dva góly, z toho jeden takýto:

O pár týždňov skôr sa zas Oravec zaskvel parádnym kúskom pri víťazstve 3:1 nad FK 05 Levoča. Obrana súpera mu nechala trestuhodne veľa priestoru a keď sa ho dvojica obrancov pokúšala zastaviť, bolo už neskoro. Loptu si podržal prilepenú na nohe ako Lionel Messi a brankárovi Imrichovi Kyseľovi nedal šancu.

Toto vydanie „Frajerov z okresu" ukončíme pekným sólom Jakuba Candráka z OFK Krtovce. V zápase v Zbehoch strelil oba góly, ktorými hostia zvíťazili 2:0. Jeden z nich padol po nakrátko rozohranom rohovom kope a následnom peknom sóle. Video nám prišlo od čitateľa Andrej Knizata.

Nezabudnite, že ak máte na videu zachytený pekný futbalový moment z nižšej futbalovej súťaže, pošlite nám ho na adresu [email protected]. Nezabudnite uviesť základné informácie, ako meno futbalistu, tímu, ligy, atď.

BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.