Šport

Frajeri z okresu: V najnižšej futbalovej súťaži padol neuveriteľný gól

Z tejto diaľky trafiť priamy kop si zaslúži uznanenie.
Z tejto diaľky trafiť priamy kop si zaslúži uznanenie. Zdroj: [email protected]

Matej Valiček z TJ Družstevník Tulčík trafil priamy kop z asi 40 metrov neskutočným spôsobom. Vo frajeroch toho máme viac, predviedli sa aj Tovarníky a Brvnište.

Keďže frajerov nám prišlo viac ako dosť, rozhodli sme sa tento týždeň spraviť ešte jednu edíciu toho najzaujímavejšieho z okresných futbalových ihrísk. Dominovať budú góly z poriadnej diaľky.

Najskôr vám dokážeme, že pekné góly padajú aj v tých najnižších súťažiach. Perfektne trafený priamy kop z asi 40 metrov videli diváci v 7. kole III. Triedy prešovského oblastného futbalového zväzu v stretnutí medzi TJ Družstevník Tulčík a TJ ŠM Dulova ves . Postaral sa oň domáci hráč Matej Valiček. Na adresu [email protected] nám ho tiež poslal Matej Valiček. Tak buď ide o menovca alebo sa chcel strelec s pekným kúskom pochváliť. Tak či onak, ďakujeme. Gól naozaj stojí za to:

Skóre stretnutia 10. kola 5. ligy ZsFZ OFK Tovarníky - OFK 1948 Veľký Lapáš otvoril v 12. minúte Rastislav Hájovský, ktorému sadla presne na nohu vykopnutá lopta z obrany. Volej trafil z veľkej diaľky presne pod brvno, brankár nemal šancu. Tovarníky napokon zvíťazili 3:1. Podobne ako v prvom prípade, aj tentoraz nám video poslal (zrejme) strelec gólu Rastislav Hájovský.

V nasledujúcom videu nájdete hneď dvoch frajerov z TJ Slovan Brvnište. Klub zo severného Slovenska zverejnil videozostrih dvoch najkrajších momentov mesiaca. Prvý gól zavesil do „šibenice" z priameho kopu dorastenec Ľubomír Háronik. V zápase ôsmeho kola tretej ligy mladšieho dorastu s Považskou Bystricou vyrovnával na 1:1. Stretnutie napokon Brvnište prehralo 2:3.

O druhý gól vi videu sa postaral Jaroslav Barbosa z „áčka". Nádherný volej pod brvno padol v 8. kole šiestej ligy v stretnutí TJ Slovan Brvnište - TJ Plevník - Drienové. Z víťazstva 3:2 sa tešili domáci. Za video ďakujeme divákovi Radovi Janduchovi.

Ak máte aj vy pekné video z nižšej futbalovej súťaže, pošlite nám ho! Stačí napísať na adresu [email protected]. Ako predmet uveďte „Frajer na záver“ a nezabudnite napísať základné informácie o tom, koho môžeme na videu vidieť.

BRATISLAVA/ Michal Lukčovič

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.