Tragédia v rodine Cristiana Ronalda: Jedno z jeho novonarodených dvojičiek neprežilo

Cristiano Ronaldo na snímke zo zápasu s Norwich City.
Cristiano Ronaldo na snímke zo zápasu s Norwich City. Zdroj: TASR/AP Photo/Jon Super

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo oznámil na sociálnych sieťach smutnú správu, že jedno z jeho novonarodených dvojičiek neprežilo. Tragédiu v rodine útočníka Manchestru United potvrdila aj agentúra AFP.

"S hlbokým žiaľom vám musíme oznámiť úmrtie nášho syna. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič zažiť," zavesil Ronaldo odkaz na sociálnu sieť. S partnerkou Georginou Rodriguezovou v októbri minulého roka oznámili novinu, že čakajú dvojičky, napokon však prežila iba dcéra.

"Iba narodenie našej dcéry nám dáva silu prežiť túto chvíľu s nádejou a šťastím. Chceme sa poďakovať lekárom a zdravotným sestrám za ich starostlivosť a podporu. Sme zdrvení a prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia v tomto ťažkom období. Zlatíčko, si náš anjel. Vždy ťa budeme milovať," poslal Ronaldo odkaz do neba synovi.

Jeden z najlepších futbalistov histórie sa mal stať už šesťnásobným otcom. S Georginou má štvorročnú dcéru. Jeho 11-ročného syna Cristiana jr. a štvorročné dvojčatá Evu a Matea vynosila náhradná matka.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti