Majstri sveta si "zapinkali" s legendami. Petrovického chválil McEnroe

Róbert Petrovický, Ivan Lendl, John McEnroe a Richard Lintner na tenisovej exhibícii.
Zdroj: TASR

"Citrón" je však asi lepší hokejista ako tenista. Naopak, Petrovický si to poriadne tenisovo užíval.

Okrem tenisových hviezd na 7. ročníku Tennis Champion svoje umenie s raketou pred vypredaným Národným tenisovým centrom predviedli aj majstri sveta Ľubomír Lintner a Róbert Petrovický.

Hráči si "zapinkali" s hlavnými aktérmi exhibície Johnom McEnroeom a Ivanom Lendlom. Žiaľ, najlepšiemu komentátorovi spomedzi hokejistov Lintnerovi to veľmi nešlo. Dokonca pred novinármi ho McEnroe vôbec nepochválil. "Bol trošku nervózny. Ale ten druhý chlapec (poz. Petrovický), hral dobre," dodal.

Zdroj: TASR

Obaja tenisoví velikáni dostali od Trenčanov dres Dukly, ale akciu si vopred naplánovali. "To, že John McEnroe odohral tri gemy v drese Dukly Trenčín, je fantázia, to sa nedá zaplatiť. Na začiatku som mal trému, ale po prvých dvoch dotykoch s loptičkou som sa uvoľnil a už som iba sledoval fantastickú Robovu šou. Ako malý chlapec som mal nad posteľou plagát Ivana Lendla. John McEnroe je legenda a sme v podstate kolegovia, keďže momentálne pracuje ako tenisový komentátor. To s dresmi sme mali pripravené a som rád, že sme im ich mohli takto odovzdať," uviedol Lintner.

Na videu si pozrite, ako hodnotia zápas všetci štyria aktéri.


BRATISLA/Zuzana Gálisová, TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Tenis

Dôležité udalosti