RFA má pred sebou veľkolepé otvorenie. Čaká nás česko-slovenský súboj či duel vychádzajúcich hviezd

RFA má pred sebou veľkolepé otvorenie. Čaká nás česko-slovenský súboj či duel vychádzajúcich hviezd
RFA Grand Opening. Zdroj: TV Markíza

Hlavný súboj obstará Milan Ďatelinka, ktorého súperom bude Srb Nenad Avramovič.

Už tento víkend čaká novovzniknutú česko-slovenskú MMA organizáciu RFA grandiózne otvorenie. V nedeľu 15.5.2022 o 19:00 nás čaká na Voyo Real Fight Night. Ide o prvý oficiálny event  tejto organizácie.. Fanúšikovia sa môžu tešiť na atraktívne súboje kvalitných bojovníkov. Predstavia sa napríklad Milan Ďatelinka, Sebastian Fapšo a viacerí ďalší.

Samotnému podujatiu predchádza váženie, ktorého sa zúčastnia všetci bojovníci. To sa uskutoční v piatok 13. mája o 14:00 v OC Eurovea na námestí v Bratislave.

Hlavný súboj obstará Milan Ďatelinka, ktorého súperom bude Srb Nenad Avramovič, ktorý berie zápas ako kariérnu výzvu. Česko-slovenský súboj obstarajú Sebastian Fapšo a Bernard Plavec. Ten zbieral skúsenosti na podujatiach v zahraničí. Chýbať nebude ani súboj vychádzajúcich hviezd Jakuba Kroftu a Jacoba Mikulu.

Tesne pred štartom veľkolepej šou organizátorom vypadol jeden z hlavných bojovníkov Leo Brichta, ktorého z účasti vyradilo zranenie. Nahradí ho jeho krajan Jan Veselík, ktorého čaká v zápase proti Brazílčanovi Arthurovi Limovi veľká výzva.

Súčasťou večera bude aj hudobné vystúpenie Kaliho a Tiny.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Mma

Dôležité udalosti