Na jeden zo zápasov Slovákov stavil 20-tisíc. Počas duelu si musel trhať vlasy

Na jeden zo zápasov Slovákov stavil 20-tisíc. Počas duelu si musel trhať vlasy
Uprostred tréner reprezentácie Craig Ramsay, asistenti Ján Pardavý (vľavo) a Andrej Podkonický (vpravo) v zápase na MS 2022 proti Francúzsku. Zdroj: TASR/Martin Baumann

Hokejové majstrovstvá sveta už tradične vzbudzujú záujem nielen širokej verejnosti, ale aj ľudí, ktorí v tomto turnaji vidia šancu zbohatnúť. Inak tomu nie je ani tento rok, kedy sa viacerí snažia pokúšať šťastie.

To platí aj v prípade zápasov slovenskej reprezentácie. Ako nám prezradil Filip Timár zo spoločnosti Tipsport, stávkari nášmu tímu verili. Svedčí o tom napríklad sólo stávka na zápas proti Švajčiarsku (3:5). Pri kurze 3,50 odvážlivec stavil dvetisíc eur na to, že v zápase padne gól do prázdnej bránky. Radoval sa tak z výhry sedemtisíc.

Priam šialene vyznieva kombinovaný tiket, ktoré súčasťou bol duel Slovákov s Francúzmi (4:2). „Stávkar dal 20-tisíc eur na to, že Slovensko vyhrá v riadnom hracom čase. Pri kurze 1,39 mu to vynieslo výhru 27 800 eur,“ priblížil Timár.

Užívateľ, ktorý sa odhodlal k takémuto risku, však bol určite v napätí až do poslednej chvíle. Slováci síce v úvode druhej tretiny viedli 2:0, súper však v rovnakej časti duelu vyrovnal. Zverenci kouča Craiga Ramsayho v závere viedli o jediný gól 3:2, o troch bodoch pre naše farby rozhodol gólom do prázdnej bránky osem sekúnd pred koncom Pavol Regenda.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme MS v hokeji 2022

Dôležité udalosti