Zápas s Dánskom vo veľkom zaujíma aj stávkarov. Ktorému tímu veria viac?

Zápas s Dánskom vo veľkom zaujíma aj stávkarov. Ktorému tímu veria viac?
Zdroj: TASR

Slovenskú hokejovú reprezentáciu čaká na majstrovstvách sveta vo Fínsku zápas o všetko. Zverenci kanadského trénera Craiga Ramsayho o 15.20 hod čaká súboj s Dánmi, s ktorými si to v priamom súboji rozdajú o postup do štvrťfinále.

Ako nám priblížil Pavol Boško zo spoločnosti Tipsport, stávkari viac veria hráčom s dvojkrížom na hrudi. „Aktuálne je vklad stávkarov na Slovensko vo výške 242-tisíc eur, na výhru Dánska evidujeme vklady vo výške 55-tisíc a ne remízu viac ako 16 500 eur,“ spresnil.

Súvisiaci obsah

​Vzhľadom na to, že náš dnešný súper si v pondelok prekvapujúco poradil s topfavoritom z Kanady, je logické, že kurz na výhru Slovenska rastie. „Z hodnoty 2,10 stúpol na aktuálnych 2,44,“ uviedol. Stávkari podľa jeho slov viac veria aj tomu, že Slováci budú mať v zápase viac striel na bránu než severania. „Kurz na to je 1,37, tipujúci už stavili na túto príležitosť skoro 18-tisíc.“

V Tipsporte však evidujú čerstvú a pomerne zaujímavú stávku. Odvážlivec totiž neváhal staviť tritisíc eur na triumf Slovenska, čo by mu pri kurze 2,11 vynieslo eventuálnu výhru 6 330 eur.

Ďalší zo stávkarov „pustil“ rovnaký obnos peňazí na trojkombináciu výhier Slovenska, Kanady (proti Francúzsku) a Švédska (hrá s Lotyšskom) v riadnom hracom čase. Ak mu tento risk vyjde, získa výhru 7 830 eur.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme MS v hokeji 2022

Dôležité udalosti