Tipujúci našim hokejistom neveria. Jeden z nich vložil na odvážnu stávku poriadny balík

Tipujúci našim hokejistom neveria. Jeden z nich vložil na odvážnu stávku poriadny balík
Gólová radosť Slovákov, zľava Tomáš Tatar, Martin Fehérváry, v pozadí Michal Krištof, Adam Liška a Juraj Slafkovský v zápase s Kazachstanom na MS 2022. Zdroj: TASR/Martin Baumann

Slovenskú hokejovú reprezentáciu čaká najdôležitejší zápas tohtoročných majstrovstiev sveta. Tím vedený kapitánom Tomášom Tatarom o 19.20 hod nastúpi vo fínskom Tampere na štvrťfinálový zápas proti domácemu výberu.

Vzhľadom na skvelú formu je obrovským favoritom na postup do boja o medaily práve domáce mužstvo. To v základnej skupine stratilo body len v jedinom zápase zo siedmich, a síce po prehre so Švédskom v samostatných nájazdoch.

Súvisiaci obsah

Niet preto divu, že doterajšie vystúpenia oboch mančaftov ovplyvnili aj rozhodnutia stávkarov. Ako nám priblížil Filip Timár zo spoločnosti Tipsport, na tento „slovenský“ zápas doteraz evidujú viac ako 1800 podaných tiketov. „Tie sú v celkovej hodnote 60-tisíc eur,“ doplnil Timár. Spresnil, že Fínom verí až 89 percent tipujúcich, kým nášmu tímu iba osem. Na remízu v riadnom hracom čase sa spoliehajú len tri percentá.

Už tradične nechýbajú aj odvážnejšie stávky. V prvom prípade sa stávkar nebál vložiť dôveru do príležitosti, že Fínsko zvíťazí o tri a viac gólov, na ktorú bol kurz 2,40. Pri vklade 5574,28 eura je jeho potenciálna výhra 13 378€.

Ďalší odvážlivec stavil 4 491 eur na to, že Fíni vyhrajú, čo pri kurze 1,38 znamená možnú výhru 6 197 eur.

Súvisiaci obsah

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme MS v hokeji 2022

Dôležité udalosti