Šport

Američania sfilmujú život úspešnej slovenskej športovkyne

Dominika Cibulková oddychuje po náročnej sezóne pri mori.
Zdroj: facebook.com/Dominika Cibulková

Dokument sa natáča na Floride, v Bratislave a v Piešťanoch. Z filmu by sa mali dozvedieť fanúšikovia viac o jej súkromí a zázemí.

Americký Tennis Channel pripravuje dokument o kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej. Jednu časť natočila televízia na Floride, kde sa slovenská jednotka v týchto dňoch pripravuje. Ďalšiu točí štvorčlenný štáb na Slovensku, informovala oficiálna internetová stránka Slovenského tenisového zväzu (STZ).

V piatok navštívili zástupcovia televízneho kanálu, zaoberajúceho sa profesionálnym tenisom, Národné tenisové centrum. Súčasťou dokumentu budú rozhovory s trénermi, ktorí sa podpísali na tenisových začiatkoch a výkonnostnom raste aktuálne desiatej hráčky sveta. Prostredníctvom kamier Tennis Channelu spoznajú fanúšikovia Cibulkovej jej slovenské zázemie i bratislavské súkromie.

Štáb sa vyberie aj do Piešťan, kde tohtoročná finalistka Australian Open s tenisom začínala. Cibulková už v minulosti dostávala priestor v tejto televízii, keď raketu pred jej kamerami vymenila za mikrofón a spolupracovala pri rozhovoroch s viacerými hráčkami.

Zdroj: TASR

BRATISLAVA/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

Dôležité udalosti