Šport

Schumacherov druhý domov je na predaj. Tipnite si, za koľko

Kamiónová súprava tímu Ferrari
Kamiónová súprava Ferrari Zdroj: Autoblog.com

Kamiónová súprava slúžila tímu Ferrari 10 rokov.

Najpôsobivejšie kúsky na tratiach F1 sú bezpochyby samotné formule. Ale to nie je celý príbeh. Kamiónové súpravy, ktoré ich prevážajú majú tiež svoje čaro. Teraz je jeden z nich na predaj, a to priamo od Ferrari.

Druhý domov

Táto súprava nielenže slúžila pri pretekoch na prevážanie monopostov, ale taktiež poskytovala pohodlie pre všetkých členov vo voľných chvíľach. Okrem iného, k nej patrí aj celá operačná technika, vrátane návesov a strojov. Súčasťou je tiež dvojica červených ťahačov spolu s prívesmi. Jeden z prívesov slúžil k úschove a preprave monopostov a druhý sa využíval ako mobilná kancelária so servisným oddelením.

Zdroj: Autoblog.com

Ak túto parádu zaparkujete na okruhu, môžete stlačením tlačidla vytvoriť druhé poschodie, ktoré siaha až do výšky 7 metrov. Zrazu sa vám otvorí plocha o rozlohe 186 metrov štvorcových.

Zdroj: Autoblog.com

Desaťročie na cestách

Túto pozoruhodnú základňu zostrojili v roku 2003, keď bol Michael Schumacher na vrchole svojej kariéry. Ferrari slúžila 10 rokov a k jej modernizácii dochádzalo priebežne. Minulý rok ju stajňa definitívne vymenila za novšiu modernejšiu verziu.

Zdroj: Autoblog.com

Pripravte si dva „melóny"

Zrejme rátate s tým, že sa nejedná o lacnú záležitosť. Podľa predbežných prepočtov sa cena mobilnej základni Ferrari Scuderia pohybuje niekde na hodnote dvoch miliónov eur bez DPH. Tu si ju môžete kúpiť. Ak nepatríte k tým šťastnejším, tak si pozrite aspoň krátke video, ako sa takáto závodná bunka pripravuje.


RÍM/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.