Odkaz futbalistu Vladka Weissa mladíkovi, ktorý skončil krvavý

Weissov odkaz
Weissov odkaz Zdroj: TV Markíza

Obeť útoku z bistra si na incident spomína veľmi matne. Stolička ho trafila priamo hlavy.

Nejasnosti sa postupne odrývajú! Včerajší krvavý incident, pri ktorom nechýbal futbalový reprezentant Vlado Weiss, nezostane bez odozvy. O roztržku sa už zaujíma nielen futbalový zväz, ale bude ju preverovať aj polícia. Obeť útoku podala trestné

Zašívanie čela a noc v nemocnici. Obeť útoku z bistra si na incident spomína veľmi matne. Letiaca stolička muža totiž trafila priamo hlavy. Kto ju hodil, to si nepamätá.

Väčšina svedkov sa zhoduje na tom, že stolička mala letieť od partie okolo Weissa juniora, ktorému robil spoločnosť aj exslovanista Filip Šebo.Obaja futbalisti ale tvrdia, že s útokom nemajú nič spoločné. Údajne boli iba v nesprávny čas na nesprávnom mieste. S Weissom juniorom sa nám už odvčera nedarí skontaktovať ani na jednom z troch telefónnych čísel.  Svoju vinu odmietol cez stanovisko futbalového zväzu.

"Je mi ľúto, že ja alebo ktokoľvek z mojich priateľov sme spájaní s násilným incidentom, na ktorom nik z nás nemal nijaký podiel, okrem toho, že sme boli v tom istom čase a v tom istom priestore."

Zároveň ale obeti útoku poslal na twitteri takýto odkaz (viď foto). Pavol Remiáš je totiž známym hudobníkom zo skupiny Zlokot.

Weiss neskôr svoj status stiahol. O potýčku v bistre sa už zaujíma aj slovenský futbalový zväz. To že niekto hodil stoličku do speváka im ľahostajné nie je. Zisťujú si však po vlastnej osi akú úlohu tam zohral slovenský reprezentant.

Weissa už zväz raz potrestal v roku 2012, keď sa spolu s ďalšími troma hráčmi rozhodli ísť po kvalifikačnom zápase s Litvou na diskotéku. Zväz im siahol na odmeny za to že neoprávnene opustili reprezentačný zraz. Teraz ale neskúmajú prečo sa Weiss zabával, zisťujú či stolička letela z partie mladíkov, v ktorej bol aj reprezentant.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.