Cibulková vymenila raketu za záchranný čln

cibulka 2.png

Spoločne s členmi Surf Life Saving Australia brázdila vodu na známej pláži Bondi

Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková počas turnaja v Sydney vymenila raketu za záchranný čln. S prilbou na hlave a záchrannou vestou spoločne s členmi Surf Life Saving Australia brázdila vodu v okolí známej pláže Bondi. Vlaňajšia finalistka úvodného grandslamu sezóny Australian Open priznala, že to bola "makačka".


"Počas dovolenky si na pláži väčšinou ľahnem do piesku, no teraz to bola celkom slušná zaberačka. Pevne som sa držala člna, najmä keď boli veľké vlny a teraz to poriadne cítim v oboch rukách. Nechcela som spadnúť do vody, lebo bola veľmi studená a dnes som už mala ľadový kúpeľ. O Bondi Beach som už veľa počula, no až teraz som prvýkrát navštívila toto miesto. Bolo to niečo výnimočné ísť v zálive v jednom člne s profesionálnymi záchranármi. Ukázali mi nejaké veci a bola to naozaj veľká zábava," povedala pre oficiálnu stránku WTA Cibulková, ktorá má na podujatie v Sydney príjemné spomienky.


V roku 2013 v dejisku OH 2000 postúpila až do finále, keď postupne vyradila tri hráčky, ktoré boli vtedy v elitnej svetovej desiatke - Češku Petru Kvitovú, Talianku Saru Erraniovú a Nemku Angelique Kerberovú.

Aj v tejto sezóne odštartovala v Sydney úspešne, keď v úvodnom kole zdolala francúzsku kvalifikantku Kristinu Mladenovicovú hladko v dvoch setoch 6:2, 6:2.

SYDNEY/TASR, tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Tenis

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.