Šport

Hamilton pobúril fanúšikov. Pochválil sa fotkami na lyžiach

Lewis Hamilton sa vybral na bežky a s fotkami sa pochválil na sociálnej sieti
Zdroj: Instagram

Britský pilot F1 si vyrazil na bežky a fotografiami sa pochválil na sociálnej sieti.

Pilot F1 Lewis Hamilton si to u fanúšikov pekne zavaril. A stačilo k tomu niekoľko fotiek na sociálnej sieti, kde je zachytený na lyžiach. Fanúšikovia ho pranierujú za to, že to nie je úctivé k Michaelovi Schumacherovi, ktorý je po nehode pri lyžovaní v kritickom stave.

Zdroj: Instagram
Britský pilot F1 Lewis Hamilton si vyrazil na bežky a fotografiami sa pochválil na sociálnej sieti. Ako sa ale neskôr ukázalo, niektorým fanúšikom sa to vôbec nepáčilo.

Považujú to za necitlivé vzhľadom k tomu, čo sa pred niekoľkými dňami pri lyžovaní stalo legende F1 Michaelovi Schumacherovi. Ten po páde v Grenobli vo Francúzsku leží v kritickom stave v umelom spánku v nemocnici a už podstúpil dve operácie.

Zdroj: Instagram
Užívateľ s prezývkou Ben_griffiths1 napísal: " Chlape, opatrne. Mysli na to, čo sa pred pár dňami stalo Michaelovi Schumacherovi. Najmä na to, čo sa stalo s Michaelom Schumacherom. Trochu sa upokoj a začni prosím nosiť helmu. "

S touto správou sa stotožnil rad formulových fanúšikov, ale na druhú stranu sa postavila ešte silnejšia skupina. Hamilton totiž nebol na zjazdových lyžiach, ale na bežkách.

" Lewis môže písať, čo sa mu páči. Toto nemá nič spoločné s chýbajúcou úctou k Michaelovi," bránil Hamiltona užívateľ s prezývkou Ceracoat.

Či už ste na jednej alebo druhej strane, dôležité je, aby sa Michael Schumacher dal do poriadku. Ľudia po celom svete mu želajú skoré uzdravenie a jeho stav prakticky denne pozorne sledujú. Medzi nich určite patrí aj sám Hamilton, ktorý na Twitter umiestnil odkaz vyjadrujúci podporu Schumacherovi i jeho blízkym.

Zdroj: Twitter

LONDÝN, TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.