Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v stredajšom úvodnom zápase 2. predkola Ligy majstrov na ihrisku Ferencvárosu Budapešť 2:1.

Domáci viedli od 70. minúty po góle Kristoffera Zachariassena, o obrat slovenského šampióna sa postarali v záverečnej desaťminútovke presnými zásahmi Guram Kašia a Tigran Barseghjan.

Všetky góly po pekných akciách. Najskôr sa do vedenia dostali domáci po chybe obrany Slovana. Nguen odcentroval do stredu pokutového územia na Zachariassena, ktorý zblízka bez problémov otvoril skóre.

​Slovan sa však nepoložil a dokázal nielen vyrovnať, ale dokonca otočiť skóre. Najskôr Barseghjanov center sklepol De Marco do klbka hráčov na malom vápne, kde bol Kašia a hlavičkou nedal Dibuszovi šancu na úspešný zákrok.

V 86. minúte rozhodol o víťazstve Slovana výstavnou strelou z hranice pokutového územia Tigran Barseghjan.