Odmena za vernosť. Fanúšikovia Slovana môžu ísť so vstupenkou na Ferencváros i na Trenčín

Odmena za vernosť. Fanúšikovia Slovana môžu ísť so  vstupenkou na Ferencváros i na Trenčín
Fanúšikovia Slovana povzbudzujú počas úvodného zápasu 2. predkola Ligy majstrov na pôde Ferencvárosu. Zdroj: TASR/Martin Baumann

Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava sa môžu dostať na sobotňajší duel Fortuna ligy s AS Trenčín zadarmo, pokiaľ si kúpili aj lístok na duel Ligy majstrov s Ferencvárosom Budapešť. Zápas 2. kola FL je na programe v sobotu od 18.00.

„Zakúpené vstupenky na odvetu s Ferencvárosom budú platiť aj na sobotňajší zápas s Trenčínom. Stačí, ak sa fanúšikovia pri vstupoch B2 a B3 preukážu vstupenkou na Ferencváros, či už vytlačenou alebo v mobilnom telefóne. V praxi to teda znamená, že všetci fanúšikovia, ktorí už majú vstupenku na odvetu, alebo si ju do soboty zakúpia, získavajú voľný vstup aj na Trenčín,“ informoval v tlačovej správe marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan v 1. kole domácej súťaže prehral na pôde nováčika z Podbrezovej 1:2. „Veríme, že fanúšikovia prídu v sobotu poďakovať hráčom za výkon a výsledok z Budapešti a podporia ich aj v ligovom zápase,“ doplnil Straka.

TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti