Ismaila Sarr (vpravo) oslavuje so spoluhráčmi z Watfordu gól proti West Bromwichu. Zdroj: Profimedia.sk

Futbalový ročník sa v popredných európskych súťažiach postupne iba rozbieha, avšak už teraz padol zásah, ktorý môže byť horúcim adeptom na ocenenie Gól roka. V pondelkovom dueli 2. kola druhej najvyššej anglickej ligy The Championship medzi West Bromwich Albion a Watfordom sa oň postaral hosťujúci Ismaila Sarr.

Senegalčan v 12. minúte nasmeroval sršnov k vedeniu 1:0 presnou pravačkou z vlastnej polovice. Dvadsaťštyriročný útočník tak dokonale využil vybehnutie domáceho gólmana Davida Buttona, ktorý stál až na hranici pokutového územia.

Watfordu, ktorý zostúpil z Premier League, však kúsok Sarra k víťazstvu nestačil, keďže v druhej nadstavenej minúte ešte úvodného dejstva vyrovnal na konečných 1:1 Karlan Grant.

Watford má po dvoch dueloch na konte štyri body, Watford len polovicu.