Škrtel má za sebou prvý duel za Ráztočno. Niekdajší reprezentant prehral stávku

Reportáž z Televíznych novín sa automaticky prehrá po reklame

Martin Škrtel dodržal sľub a po takmer dvoch desaťročiach si opäť na seba obliekol dres svojej rodnej obce, odkiaľ sa postupne prepracoval až do svetového futbalu. Bývalý kapitán slovenskej reprezentácie nastúpil v nedeľňajšom zápase ôsmej ligy Oblastného futbalového zväzu Prievidza za FK Hajskala Ráztočno.

Bývalý hráč FC Liverpool odohral proti OFK Slávia Chrenovec-Brusno celé stretnutie, pričom sa na víťazstve svojho klubu podieľal aj jedným gólom. Ten videlo aj zhruba 1700 platiacich divákov.

„Prehral som stávku. Myslel som si, že bude do 400, ale pred zápasom už bolo vyše 800 lístkov predaných a potom ešte museli dávať lístky, ktoré ani neboli pripravené. Pekná návšteva, myslím, že ani na ligu niekde nechodí toľko ľudí,“ uviedol obávaný stopér.

Prečítajte si tiež:

​Ten naposledy pôsobil v trnavskom Spartaku, kde v závere predošlej sezóny Fortuna ligy ukončil bohatú profesionálnu kariéru. „Nebolo to až také ťažké, ale keď dva mesiace nič nerobíte, asi sa ukáže. Ale dobre, sranda bola, zahrali sme si. Padlo deväť gólov, takže ľudia, myslím, môžu byť spokojní,“ dodal.

Pociťoval Škrtel pred duelom nervozitu? Uvidíme ho na ihrisku aj v ďalšom dueli? Viac dozviete vo videu hore.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti