Fotenie hokejistov: Najväčšou "modelkou" bol Tatar

Fotenie slovenských hokejistov
Zdroj: TASR

Aj ostatní hráči sa zhodli na tom, že Tatar strávil najviac času pred zrkadlom.

Prípravy ako na módnej prehliadke. Jednotná modrá kolekcia, široké úsmevy a keďže sa fotí bez prilby, tak samozrejme pedantne vyladený účes a k tomu presne stanovený zasadací poriadok. Minulý rok zažil nepríjemný pád zo zadného radu práve Tomáš Tatar. Tentoraz sa tomu tesne vyhol Libor Hudáček.

Zdroj: Instagram

"Nejaké špeciálne prípravy neboli, všetci vyzerajú dobre aj bez gélu," povedal so smiechom Marko Daňo. "Možnože Tomáš Tatar. Ten je taký cukrík," povedal Kopecký športovému redaktorovi Števovi Eiselemu, ktorý vám prináša aktuálne informácie a reportáže z diania na majstrovstvách sveta.

"Neviem, chalani to stále hádžu na mňa, ale trafené husy zagágajú. Pred chvíľou to povedal Dominik, teraz Tomáš. Tak ja neviem, vždy idem k tomu zrkadlu a všetci sú tam okolo, tak neviem prečo to hádžu na mňa. Ale keď to hovoria, tak asi som, no," povedal Tatar, ktorý sa stal víťazom našej ankety o najsexy slovenského hokejistu.

Zdroj: TASR

Do tempa sa v pondelok dostávali už aj detroitskí spoluhráči Tomášovia Tatar a Jurčo, ktorí odohrali duel s Bieloruskom po náročnej ceste zo zámoria. Tatar pricestoval neskôr, iba v nedeľu ráno a aj keď sa už pomaly aklimatizuje, stále sa vyrovnáva s následkami časového posunu.

"Zobudil som sa ráno okolo šiestej, viac sa mi spať nedalo. Určite sa cítim lepšie ako včera. Čas sa však oklamať nedá, budem ešte potrebovať pár dní na stopercentnú aklimatizáciu, urobím preto čo najviac. Asi by to bolo iné, keby som nehral a iba oddychoval, ale takto je telo stále zaťažené," uviedol po tréningu.

Zdroj: TASR

Dvadsaťštyriročný krídelník ale verí, že proti Slovincom podá už dobrý výkon. "No teraz pre to treba niečo spraviť, mám na to deň a pol. Musím si oddýchnuť, aby som sa cítil dobre," dodal.
Po spoločnom tréningu si ešte priložil útočník Richard Pánik. "Som na to zvyknutý už z Toronta, aj tam ostávam po tréningoch na ľade a nacvičujem si niektoré veci. Cítim sa v pohode, máme voľný deň, tak ešte nejako zregenerujem a pripravím sa na ďalšie dva zápasy," povedal.

Slováci ešte pred tréningom absolvovali oficiálne fotografovanie tímu pre potreby Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF). Vlani na ňom "zažiaril" Tatar, ktorý spadol z lavice priamo na ľad. Tentokrát sa spoločné fotenie zaobišlo bez podobných incidentov.

A výsledná foto:


OSTRAVA/ TASR, Števo Eisele

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MS 2015

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.