Slovan vraj zohnal peniaze na KHL

Slovan sa lúči s fanúšikmi
Slovan sa lúči s fanúšikmi Zdroj: TASR

Definitívne rozhodnutie by malo padnúť do 18. júna.

O tom, či bude HC Slovan hrať KHL alebo našu extraligu sa už toho veľa popísala. Fanúšikovia belasých stále čakajú na definitívne rozhodnutie. Vraj zohnali peniaze a ostávajú aj ďalšiu sezónu v ruskej súťaži.

Web cas.sk v stredu uviedol, že "vedenie klubu by malo už o pár dní definitívne vyhlásiť, kde bude tím v novej sezóne pôsobiť. Podľa našich informácií bude pokračovať v KHL - v hokejovom zákulisí sa o tom dokonca hovorí ako o hotovej veci!"

Informáciu pre Šport.sk potvrdil marketingový riaditeľ HC Slovan Milan Vajda. "Slovan finalizuje rokovania o ekonomickom modeli s ruským partnerom. Neviem špecifikovať, či to bude akcionár klubu alebo generálny partner. Rokujeme s ruskou súkromnou firmou, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a energetiky."

Podľa neho do rokovaní so strategickým partnerom sa zapája aj vedenie KHL, ktoré od marca kooperuje všetky aktivity a pomáha Slovanu rovnako, ako pomáhalo ďalším klubom kontinentálnej hokejovej súťaže.

Ďalšie informácie webu Šport.sk sú, že vedenie klubu vycestuje do konca týždňa do Ruska a do 18. júna by malo byť definitívne jasné, v ktorej súťaži bude klub z hlavného mesta Slovenska pôsobiť. Ak to bude KHL, istotu by mali mať "belasí" minimálne na ďalšie tri sezóny.

BRATISLAVA/cas.sk, sport.sk, zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.