Škriniar opäť najlepším Slovákom v novej hre FIFA, Lobotka a Haraslín s výrazne vyšším hodnotením

Škriniar opäť najlepším Slovákom v novej hre FIFA, Lobotka a Haraslín s výrazne vyšším hodnotením
Milan Škriniar Zdroj: Profimedia.sk

Opäť nadišiel pre futbalových priaznivcov ten čas roka, kedy je na čase zahodiť starú hru FIFA do koša a kúpiť si takmer identickú novú hru. Každoročný nákup nového aktualizovaného vydania má však svoje čaro a už zajtra sa aj na Slovensku spustí predaj FIFA 23.

Hodnotenia jednotlivých klubov a hráčov sú už verejne známe a v novej hre bude opäť až 54 Slovákov hrajúcich v zahraničí. S najvyšším hodnotením 86 sa na prvom mieste v rebríčku Slovákov opäť nachádza naša najväčšia futbalová hviezda, Milan Škriniar. Stopér Interu Miláno mal rovnaké ohodnotenie aj pred rokom.

Na druhé miesto medzi našimi futbalistami poskočil Stanislav Lobotka. Hráč Neapola je skokanom roka, keď sa z minuloročného hodnotenia 77 dostal na 81. Podobný progres zaznamenal aj Lukáš Haraslín, ktorý išiel zo 71 na 75.

Na treťom a štvrtom mieste sa nachádzajú s hodnotením 80 Marek Hamšík a Martin Dúbravka. Obaja sú na tom podobne ako pred rokom. Najlepšiu päticu Slovákov dotvára Dávid Hancko s hodnotením 77. Ani v tejto edícii sa do populárnej hry nedostala naša reprezentácia. Pribudnú však reprezentácie ktoré sa dokázali kvalifikovať do Kataru, pretože FIFA využila neskorší termín a už isté rozlosovanie skupín na zaradenie svetového šampionátu ako horúcej novinky.

Prečítajte si tiež:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti