Dajto prinesie napínavé súboje z prestížnej Ligy majstrov!

DAJTO VO FUTBALE: AS Trenčín - FC Steaua Bukurešť
DAJTO VO FUTBALE: AS Trenčín - FC Steaua Bukurešť

Zápasy klubu AS Trenčín s najslávnejším rumunským klubom FC Steaua Bukurešť uvidíte naživo 14. a 22. júla!

Fanúšikovia futbalu si aj v horúcom júli prídu na svoje! Televízia Dajto už v máji odvysielala záverečné zápasy Fortuna ligy, v ktorých sa klub AS Trenčín stal tohtoročným slovenským majstrom. Teraz majú Trenčania pred sebou ešte väčšiu výzvu – prebojovať sa do prestížnej Ligy majstrov! A diváci televízie Dajto budú opäť pri tom!

Počas júla si budú môcť vychutnať atraktívne zápasy 2. predkola Ligy majstrov 2015/2016, v ktorých sa AS Trenčín popasuje s mimoriadne silným súperom - najslávnejším rumunským klubom FC Steaua Bukurešť.

„Sme radi, že divákom televízie Dajto môžeme sprostredkovať ďalšie špičkové futbalové zápasy. Veríme, že pre všetkých fanúšikov pôjde o veľký športový zážitok a Trenčínu prajeme veľa šťastia!“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Zápasy proti Steaua Bukurešť sú jedným vrcholov v histórii klubu AS Trenčín. Rumunský majster sa zaradí k najslávnejším a najúspešnejším klubom, ktoré sa na Slovensku predstavili. Sme veľmi radi, že fanúšikovia, ktorí nemôžu prísť osobne na žilinský štadión, budú môcť vidieť tento zápas aspoň na televíznych obrazovkách. Sme presvedčení, že plné hľadisko pripraví skvelú atmosféru. Veríme, že divákom prinesieme zaujímavý futbalový zážitok nielen v domácom dueli, ale aj v bukureštskej odvete,“ povedal Martin Galajda, PR manažér AS Trenčín.

Skupina Markíza vďaka spolupráci s klubom AS Trenčín odvysiela na Dajto najskôr v utorok, 14. júla 2015, prvý súboj, v ktorom zverenci trénera Martina Ševelu privítajú na ich prechodnom domovskom štadióne v Žiline 26-násobného rumunského šampióna FC Steaua Bukurešt. Diváci sa môžu tešiť aj na odvetný duel týchto tímov, ktorý odvysielame v stredu, 22. júla 2015.

Oba zápasy bude komentovať skúsený člen športovej redakcie TV Markíza Miroslav Špaček. Pri prvom zápase bude spolukomentovať bývalý reprezentant Ľubomír Luhový.

Ich divácku atraktívnosť zvyšuje aj fakt, že pre futbalistov AS Trenčín pôjde o premiérové vystúpenie v elitnej európskej súťaži.


Plán vysielania 2. predkola Ligy majstrov na Dajto:
Utorok, 14. júl 2015, o 20.15: AS Trenčín - FC Steaua Bukurešť
Streda, 22. júl 2015, o 20.15: FC Steaua Bukurešť - AS TrenčínPR oddelenie skupiny Markíza

BRATISLAVA/TV Dajto

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti