Mladý Godla v Slovane skončil

Brankár Denis Godla počas prvého zrazu reprezentácie v príprave na MS 2015.
Zdroj: TASR

. Vzhľadom na jeho iné ponuky a ďalší hokejový rast sa hráč s vedením klubu dohodol na rozviazaní kontraktu.

Tím jediného slovenského účastníka KHL Slovana Bratislava opustil Denis Godla. Dvadsaťročný brankár sa s vedením klubu dohodol v stredu na ukončení spolupráce vzhľadom na to, že mužstvo vstúpi do nového ročníka s kanadskou brankárskou dvojicou Michael Garnett - Barry Brust.

"Vedenie HC SLOVAN priviedlo do tímu v ostatných dňoch dvoch kvalitných kanadských gólmanov, pri ktorých by Denisovi Godlovi s najväčšou pravdepodobnosťou zostala len pozícia tretieho brankára a striedavého štartu v slovenskej extralige. Vzhľadom na jeho iné ponuky a ďalší hokejový rast sa hráč s vedením klubu dohodol na rozviazaní kontraktu," píše sa na oficiálnom webe "belasých".

Godla naštartoval svoju kariéru ziskom bronzu na uplynulých MS hráčov do 20 rokov v Kanade, pričom sa stal aj najužitočnejším hráčom celého turnaja (MVP). Následne štyrikrát chytal za Slovan v KHL a rovnaký počet štartov pridal aj v drese extraligových Piešťan, ani v jednom tíme sa však výraznejšie nepresadil. Nevyšlo mu ani zámorie a snaha zabojovať o miesto počas rozvojového kempu v profiligových kluboch, keďže na tohtoročnom vstupnom drafte po ňom nikto nesiahol.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.