VIDEO: Strávil najviac času na ľade, no sklamal. Fanúšikovia za tento moment posielajú Slafkovského na farmu

VIDEO: Strávil najviac času na ľade, no sklamal. Fanúšikovia za tento moment posielajú Slafkovského na farmu
Juraj Slafkovský v dueli proti Torontu. Zdroj: Profimedia.sk

Slovenský hokejista Juraj Slafkovský má za sebou ďalší prípravný duel v NHL. V stredajšom zápase Montrealu proti Ottawe (4:5) nastúpil v elitnej formácii „Habs“ spolu s Nickom Suzukim a Colom Caufieldom.

Slafkovský dostal od trénerov pomerne veľkú dôveru, veď s časom 22:24 strávil vôbec najviac času na ľade spomedzi všetkých hráčov oboch tímov.
Jednotka tohtoročného draftu Slafkovský napriek tomu nebodovala. Zaznamenal len dva hity, dve strely a jeden mínusový bod.

Prečítajte si tiež:

​​Ten sa zrodil pri góle na 0:2 z hokejky Clauda Girouxa. Tento moment však poriadne nahneval fanúšikov najúspešnejšieho klubu profiligy.

Na videu vidno pomerne laxné korčuľovanie košického rodáka už od útočnej tretiny, ktorý si mal držať práve autora gólu Girouxa. Slafkovský bol nedôrazný aj pri bránení, čo poriadne skritizovali priaznivci Montrealu.

Tí na sociálnych sieťach dokonca píšu, že Slafkovský pôsobil skôr ako divák a nie ako hráč. Dodali, že Slafkovskému neďaleká farma v AHL v Lavale najbližšie mesiace neublíži. Slafkovskému neraz unikal puk a neprejavoval rýchlosť.

Slafkovský má zo štyroch prípravných duelov na konte len jednu asistenciu z predošlého zápasu proti Torontu. Montreal čakajú do začiatku sezóny ešte dva prípravné zápasy – oba proti Ottawe.

Pozrite si reportáž z predošlého zápasu Slafkovského proti Torontu.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Hokej

Dôležité udalosti