Svetom pokeru otriasa obrovský škandál. Žena mala vyhrať tučnú sumu bizarným podvodom

Svetom pokeru otriasa obrovský škandál. Žena mala vyhrať tučnú sumu bizarným podvodom
Ilustračná snímka.

Pred pár dňami vo svete rezonovala šachová kauza okolo veľmajstra Magnusa Carlsena a jeho protivníka Hansa Niemanna, ktorý údajne podvádzal.

Prečítajte si tiež:

​Teraz tu máme ďalší škandál, v tomto prípade vo svete pokeru. V kasíne Hustler v americkom Los Angeles sa uskutočnil prestížny pokerový turnaj, ktorý ovládol úplný nováčik. Píše NY Post.

Robbi Jadeová Lewová totiž porazila Garretta Adelsteina a získala tak odmenu vo výške 275-tisíc amerických dolárov (278-tisíc eur). Pokerový expert Adelstein bol z výsledku veľmi rozladený a šokovaný. Najskôr to totiž vôbec nevyzeralo, že by žena mohla zvíťaziť.

Vyrojilo sa tak mnoho špekulácií, ktoré priživil aj fakt, že Jadeová Lewová výhru venovala súperovi. Ten svoje domnienky vyjadril aj na Twitteri, kde víťazku obvinil z použitia skrytého vibračného zariadenia, ktoré indikuje, či má hráč najlepšie karty.

Hráčke však nikto nič nedokázal. Ona sama sa nechala počuť, že sa jej Adelstein vyhrážal. „Zahnal ma do kúta a vyhrážal sa mi. Pokiaľ má tú drzosť, aby mi venoval smrteľný pohľad na kameru, predstavte si, aké to je mimo ňu. Bola som nútená s ním hovoriť v temnej chodbe. Podrobnosti poviem čoskoro,“ uviedla.

Pozrite si reportáž k podvodu v šachu.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Poker

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.