V Madride padol jeden z najkrajších gólov aktuálnej edície LM. Zubkov vystrihol parádne nožničky

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

V stredajších zápasoch futbalovej Ligy majstrov padlo dovedna 27 gólov. Hneď v dvoch stretnutiach diváci videli až 5 presných zásahov. V prvom Manchester City zdemoloval Kodaň 5:0 pričom mašina na góly Erling Haaland prispel „iba“ dvomi presnými trefami.

Päť gólov padlo aj v Seville, ktorá hostila Dortmund. O väčšinu z nich sa však postarali hráči nemeckého klubu, domáci prekonali brankára Meyera iba raz.

Zrejme najkrajší gól stredajšieho programu padol v Madride, kde domáci Real hostil ukrajinský Šachtar Doneck. O hviezdny moment sa postaral ukrajinský útočník Oleksandr Zubkov, ktorý v 39. minúte prvého polčasu korigoval výsledok zápasu akrobatickými nožničkami. Skvostný gól si môžete pozrieť vo videu na začiatku článku.

Proti Šachtaru Doneck potvrdil úlohu favorita a výraznú hernú prevahu premenil na tesné víťazstvo 2:1. Zápas mal aj slovenskú stopu. V pozícii hlavného rozhodcu ho viedol  Ivan Kružliak, ktorému pomáhali asistenti Branislav Hancko a Ján Pozor. Štvrtým rozhodcom duelu bol Peter Kralovič.