Dajto bude vysielať zápasy Fortuna ligy!

Fortuna liga
Fortuna liga

Slovenský futbal sa z televíznych obrazoviek nevytratí ani túto jeseň!

Skupina Markíza sa vďaka spolupráci s Úniou ligových klubov a UFA Sports Slovakia, ako držiteľom práv, rozhodla pokračovať vo vysielaní zápasov najvyššej domácej futbalovej súťaže - Fortuna ligy.

Diváci televízie Dajto si na základe podpísanej zmluvy budú môcť už od 12. septembra 2015 vychutnávať priame prenosy z vybraných sobotných zápasov Fortuna ligy.

„Sme radi, že divákom každý týždeň ponúkneme priamy prenos zápasu Fortuna ligy a nadviažame tak na úspešnú sériu šiestich duelov odvysielaných v máji. Pravidelné súboje najlepších slovenských futbalových tímov obohatia športovú ponuku na Dajto každú sobotu," povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Televízia Dajto prinesie počnúc 8. kolom aktuálnej sezóny zápasy z celkovo 26 kôl najvyššej futbalovej súťaže - 12 ešte tento rok a 14 na budúcu jar.

„Veľmi nás teší, že po šiestich zápasoch z minulej sezóny Fortuna ligy prejavila skupina Markíza záujem o najvyššiu futbalovú súťaž aj v tomto ročníku. Verím, že televízni diváci si prídu na svoje a budú sledovať napínavé fortunaligové súboje na TV Dajto," dodal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

Jednotlivé zápasy budú na Dajto komentovať skúsení členovia a spolupracovníci športovej redakcie TV Markíza Miroslav Špaček a Slávo Jurko.

Diváci sa okrem kvalitných futbalových duelov môžu tešiť aj na pozápasové rozhovory s trénermi a hráčmi, ktoré sprostredkujú redaktori Daniel Očenáš, Peter Filo, Adam Lehocký a Števo Eisele.

Na Dajto aj kvalifikácia do 21 rokov

Fanúšikovia futbalu si túto jeseň rozhodne prídu na svoje! Od septembra si na Dajto budú môcť užívať nielen Fortuna ligu, ale tiež všetky kvalifikačné zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov, ktorá bude bojovať o postup na Majstrovstvá Európy 2017 v Poľsku. Okrem toho sa môžu tešiť aj na ďalšie priame prenosy priateľských stretnutí reprezentačnej 21-ky.


BRATISLAVA/TV Dajto

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti