Šport

Takto to dopadne, keď príde tím o oboch brankárov

krnov.jpg

Rozhodcovia v Krnove boli na smiech. Na ľade boli dva puky aj člen realizačného tímu.

Hokejový zápas medzi Krnovom a Karvinou sa zmenil na frašku. Domáci fanúšikovia iba neveriacky krútili hlavami. Nie však nad výkonmi hráčov, ale rozhodcu. Vylúčil oboch brankárov Krnova, a tak sa do brány musel postaviť hráč.

Zlomový moment nastal, keď musel klzisko proti svojej vôli opustiť brankár domácich Roman Šlupina. Trest päť minút plus dokonca zápasu dostal za hrubosť. Hlavný rozhodca Tomáš Janda argumentoval tým, že brankár udrel súpera vyrážačkou. Keby bol vraj použil lapačku, dostal by trest iba dve plus dve minúty.

V 49. minúte prehrával Krnov už 3:8, keď prišla ďalšia tvrdá rana od rozhodcu. Predčasne musel ísť po šarvátke viacerých hráčov pod sprchu aj druhý brankár domáceho Krnova Antonín Mužík. Tréner následne dostal od rozhodcu 10 minút na to, aby vyriešil, kto sa do brány postaví.

Hrdinsky zobral túto úlohu Pavel Michálek. Nemal však čas obliecť sa do kompletnej brankárskej výstroje. Požičal si iba masku, lapačku, vyrážačku a brankársku hokejku.

Hokejisti z Karvinej preukázali kolegialitu, a tak sa zo zápasu stalo iba voľné korčuľovanie. To však nebolo všetko. Dianie na klzisku sa čoskoro zmenilo doslova na komédiu. Hokejisti skúšali prekonať vlastných brankárov a v jednu chvíľu boli na ľade dokonca dva puky. Gól skúsil dať aj člen realizačného tímu Karvinej. Rozhodcovia iba nečinne prizerali a zápas už až dokonca neprerušili.

https://www.youtube.com/watch?v=I7rLq93n5Xg


KRNOV/TVNOVINY.sk,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.